загрузка сайта
Global Marine Service
Одесса УЛ. КУЗНЕЧНАЯ, 59 (048) 715-54-58
UA RU
Якорь

Контакти

Адрес65045, Україна, м Одеса, вул. Ковальська, 59, офіс 15

телефон(048) 715-54-57, (048) 738-49-67 

Факс(048) 715-54-58

почта cv@gms.od.ua

 

Інст. фб

Красный якорь в форме

КРЮІНГОВА КОМПАНІЯ «GLOBAL MARINE SERVICE»
РЕАЛЬНА ДОПОМОГА МОРЯКАМ У ПРАЦЕВЛАШТУВАННІ!

 

 

знайти хорошу роботу в море

 

Контакти

 

Одеса не тільки готує фахівців морських професій, але й допомагає українцям знайти хорошу роботу в морі. Щодня ми обробляємо сотні анкет, відбираємо гідних кандидатів і надаємо допомогу в працевлаштуванні. Праця українських моряків високо цінується за кордоном. Наших хлопців знають як відповідальних спеціалістів, яким можна довірити виконання будь-якої роботи. Підбором кадрів для судновласників і оформленням документів моряка займаються крюінгові агентства, що є посередниками між моряком і компанією. Крюінгові компанії беруть на себе завдання знайти гідних кандидатів, відповідно до вимог замовника, анектують їх і готують до співбесіди. Морські сайти працевлаштування - це найшвидший і реальний спосіб отримати роботу в морі.

 

 

 

 

ЩО ПОТРІБНО, ЩОБ ПОЧАТИ ПРАЦЮВАТИ В МОРІ?

 

 

знайти хорошу роботу в море 2

 

Контакти 2

Працевлаштування в море цікавить перспективою кар'єрного росту і високою заробітною платою. Однак щоб отримати цю роботу, одного бажання замало. Судноплавні компанії віддають перевагу кандидатам з досвідом роботи та морським освітою (якщо мова йде про роботу моряків вищого рангу). Не менш важливо - знання іноземних мов: англійської, німецької, французької. Також, для працевлаштування моряків України можуть знадобитися інші документи і вимоги, в залежності від типу судна і прапора. Буде плюсом, якщо моряк має службовий відгук і позитивну характеристику з попереднього місця роботи.

Якорь

Працевлаштування моряків Одеса. Заповни анкету і отримай роботу в море

Щодня крюінгова компанія "Global Marine Service" знаходить роботу сотням морякам, які планують піти в рейс. Ми представляємо відомі судноплавні компанії, які хочуть знайти гідних членів команди і створити професійний екіпаж. Працевлаштування моряків з Global Marine - це найшвидший спосіб знайти покликання в житті, яке буде добре оплачуватися.

"Global marine service" працевлаштування моряків одеса

Быстро отправим Вас в рейс!

Швидко відправимо Вас у рейс!

Большой выбор актуальных вакансий

Великий вибір актуальних вакансій

Готовим к собеседованию

Готуємо до співбесіди

Находим работу для соискателей без опыта работы

Знаходимо роботу для кандидатів без досвіду роботи