загрузка сайта
Global Marine Service
Одесса УЛ. КУЗНЕЧНАЯ, 59 (048) 715-54-58
UA RU
Якорь

Цікавить робота на круїзному лайнері? Крюїнгова компанія GLOBAL MARINE SERVICE допоможе знайти цікаву вакансію

Перспектива кар'єрного росту і високого доходу

 

 

Вакансії на пасажирські судна 1

 

лінія 1

 

Цікавить робота на круїзах? Вважайте, що вона вже у кишені! Крюінгове агентство Global Marine Service пропонує цікаві вакансії на круїзному лайнері від перспективних роботодавців.

На рахунку нашої компанії тисячі успішно пройдених співбесід і моряків, що знайшли омріяну роботу. Прочитайте пропозицію до кінця - і вам обов'язково захочеться заповнити заявку і зателефонувати нам, тому що така можливість дається не кожному.

Пропонуємо оновлені вакансії роботі на судні.

 

 

 

 

 

Робота на пасажирських лайнерах: переваги

 

 

Вакансії на пасажирські судна 2

 

лінія 2

Персонал на лайнері працює по 8-10 годин на день і отримує зарплату в місяць від $ 1000 плюс чайові. Контракт укладається мінімум на 5 місяців, а це більше 5000 у.о. Де і за скільки часу ви зможете заробити стільки, залишаючись в місті? Фінансове забезпечення - це головний стимул, чому молодих людей цікавить робота на круїзному лайнері в Одесі. Крім того, їх приваблює можливість безкоштовного подоружування. Робота на круїзному лайнері - це робота в інтернаціональному колективі і кращий спосіб освоїти мови і культуру різних країн. Персонал на час дії контракту знаходиться на повному забезпеченні. За їжу і форму платити не потрібно, тому із зарплати ви практично нічого не будете витрачати.

 

 

 

 

 

Круїзний лайнер: відкриті вакансії для моряків

 

 

Вакансії на пасажирські судна 3

 

лінія 3

 

Вакансії по роботі на пасажирських судах обов'язково містять пропозиції для працівників конкретно «морських» спеціальностей: моряків, бортпровідників, капітанів, старших помічників, старших і других механіків, електромеханіків та інших важливих професій. Вакансії оновлюються кілька разів на місяць, тому у кожного з вас є можливість знайти заняття за фахом. Для цього потрібно заповнити анкету і прийти до нас на співбесіду. Робота на круїзному лайнері в Україні приваблює не тільки великою кількістю вакансій, але й простим пошуком.

 

 

Робота на кораблі ВАКАНСІЇ, які відкривають великі
перспективи для цікавого і забезпеченого життя!

 

 

Вакансії на пасажирські судна 5

 

лінія 5

 

Ми пропонуємо вакансії такого типу: офіціанти, бармени, бортпровідники, помічники офіціантів, барменів і провідників, аніматори, покоївки, кухарі та багато інших. Ви повинні розуміти, що вакансії постійно змінюються, тому ви швидко знайдете для себе відповідний варіант. Якщо ви з якоїсь причини не знайшли потрібну вакансію на круїзний лайнер, стежте за нашими новинами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чому складно влаштуватися на роботу на лайнер самостійно?

 

 

 

Вакансії на пасажирські судна 6

 

лінія 6

Знайти роботу на пасажирських лайнерах самостійно практично нереально. І тому є важливе пояснення: судновласники доручають пошук працівників крюінговим компаніям і морським агентствам. Ці агентства відкривають вакансії на круїзний лайнер, проводять співбесіди і відбирають найкращих кандидатів. Потім претенденти (кандидати) проходять співбесіду безпосередньо із судновласниками. Згодом, якщо співбесіда проходить добре, робітнику пропонують підписати контракт.

 

 

 

 

 

Цікавить робота на круїзному лайнері? Крюїнгова компанія
Global Marine service допоможе знайти цікаву вакансію.

 

 

Вакансії на пасажирські судна 7

 

лінія 7

 

Компанія Global Marine Service працює в сфері крюїнгу більше 15-ти років. За цей час ми влаштували на роботу в морі тисячі осіб. До нас звертаються відомі круїзні судна зі світовим ім'ям, зацікавлені в наборі персоналу.

якорь

Робота на круїзних судах Одеса - це престижне і прибуткове заняття! Ви зможете
побувати в дивних місцях, вдосконалити свій іноземний і пристойно
заробити! Що для цього потрібно?

Просто зателефонувати нам за телефоном, що вказаний на сайті, і записатися на співбесіду. Ми надамо вам всю необхідну інформацію, яка переконає вас у правильності вибору.


Переваги роботи на круїзних лайнерах України

Вибір є у кожного. Можна роздавати листівки і флаєри, стоячи на вулиці або в торгівельних центрах, можна освоювати нові професії та оббивати пороги контор, можна наступити на амбіції і ходити на стабільну, але нецікаву і не дуже добре оплачувану роботу. А можна змінити своє життя, заповнивши анкету. Кожен влаштований нами працівник ще раз доводить, що робота на круїзних лайнерах - це реальна можливість отримати престижну роботу в морі і гідну заробітну плату.

Завжди актуально близько 50-ти вакансій

В останні кілька років індустрія морських круїзів розвивається все стрімкіше, розширюються мережі маршрутів, а лайнери стають більш комфортабельними і місткими. В результаті постійно зростає потреба в обслуговуючому персоналі.

Вивчення декількох мов

Робота на лайнерах передбачає постійне спілкування з командою і відпочиваючими. Це допоможе вам удосконалити іноземну мову. Така практика нікому не завадить!

Зарплата від: 1000 у.е.

Кожен роботодавець пропонує свої ціни за оплату вашої роботи на лайнерах, але ви можете бути впевненими, що озвучена сума вам сподобається.

Крюінговая компанія «Global Marine Service»

Ми вже підготували для вас цікаві по роботі на кораблі круїзному лайнері вакансії і вже можемо готувати вас до співбесіди. Крюїнгова компанія «Global Marine Service» - це не просто робота на лайнерах Україна, в першу чергу, це відмінна можливість знайти заняття до душі і отримати фінансову стабільність.

Зателефонуйте нам! Наша пропозиція вже зацікавила тисячі претендентів, але найкраща робота на лайнері дістанеться саме Вам!