2 помощник капитана вакансииБагато юнаків ще в школі визначаються з професією і розуміють, що їх майбутнє життя буде пов'язане тільки з морем. Морська кар'єра обіцяє безліч перспектив, високі зарплати, відвідування цікавих місць і повної зайнятості. Судновласники завжди зацікавлені в хорошому співробітнику, тому завжди готові запропонувати гідні умови. Рекомендуємо вакансії другого помічника капітана, одна з престижних і добре оплачуваних спеціальностей.

Робота 2 помічник капітана: у кого є шанс піти в море?

Як вже видно з назви вакансії, другий помічник капітана підпорядковується старшому помічнику. Нерідко трапляється, що він повинен замінити старшого за званням і перейняти на себе всі його обов'язки.  

Ця посада передбачає керівництво медико-санітарною службою та службою збуту. Наприклад, якщо на судні не буде лікаря, саме ця людина повинна бути відповідальною за санітарний стан судна. Якщо виникнуть інфекційні захворювання, потрібно буде своєчасно вжити заходів. На судно постійно надходять нові члени екіпажу, і 2 помічник повинен перевірити наявність медичних документів.

2 помічник капітана відповідає за:

  • Санітарний стан судна;
  • Наявність аварійно-рятувального обладнання та майна;
  • Правильне зберігання протипожежного інвентарю;
  • • Розміщення в житлових приміщеннях всіх членів екіпажу та осіб, які тимчасово проживають на судні.

Другий помічник забезпечує:

  • Постійну наявність запасу продуктів і прісної води;
  • Готовність негайно застосувати рятувальні засоби;
  • Зберігання змісту суднової аптечки в належному стані.

У другого капітана є певні обов'язки. Він повинен бути добре ознайомленим з пристроєм судна і експлуатацією систем життєзабезпечення. На судні є спеціальний журнал реєстрації операцій зі сміттям, який і веде другий помічник.

Чому вакансії 2 помічника капітана користуються популярністю?

Перша причина, це, звичайно ж, висока заробітна плата. Якщо промоніторити вакансії, то можна зустріти цифру і в 3900 тис. у. о. І це з перспективою кар'єрного росту. Співробітник, який добре зарекомендує себе під час рейсу, завжди може розраховувати на те, що з ним підпишуть новий контракт.

Можливість побачити світ і познайомитися з новими людьми. Так, служба на морі – відповідальна і серйозна і, як правило, у моряків немає багато часу на дозвілля. Тому дуже важливо працювати в колективі, в якому цікаво і комфортно. До того ж, як правило, завжди є можливість вийти під час стоянки в порту і прогулятися по місту.

На сайті Global Marine Service оновилися вакансії 2 помічник капітана Одеса

Global Marine Service – це відома в Одесі крюїнгова компанія, яка виконує посередницькі послуги між судновласниками і потенційними співробітниками. Ми розуміємо всю відповідальність, яка лежить перед нами, тому ретельно підходимо до вибору кандидатів. Заповнюйте анкету і приходьте на співбесіду!