документы для паспорта морякаКрюїнгова компанія «GlobalMarineService» надає допомогу в оформленні морських документів, надаючи якісний сервіс. У своїй роботі ми прагнемо досягти головної мети – зберегти ваш час, скоротити витрати і надати можливість отримати необхідні документи і, не затримуючись, вирушити в рейс.

Документи для паспорта моряка

Видача нових паспортів (посвідчень) моряків України, а також продовження вже виданих, здійснюється кожні 5 років. Тому багато українців кожен раз повинні пройти непросту процедуру оформлення і переоформлення. Що в більшості випадків це відбувається довго і дуже втомлює. Потрібно до певного терміну зібрати цілий пакет документів, фотографій, перевірити наявність копій оригіналів, анкет, простояти години в чергах, і чекати, чекати, чекати.

Що потрібно знати про такий важливий документ як паспорт моряка?

В першу чергу те, що він у нас називається не паспортом, а посвідченням. Це основний документ, який повинен бути у кожного члена екіпажу: мова йде як про командний склад, так і про обслуговуючий персонал. Кожен фахівець, коли буде влаштовуватися на роботу, в обов'язковому порядку повинен надати посвідчення моряка (і деякі інші документи).

Теоретично, посвідчення можна отримати в адміністрації морського порту, надавши деякі папери. І якщо морський диплом може бути не у кожного, то паспорт – у всіх членів екіпажу. Практика показує, що процедура отримання може затягнутися з різних причин, то подано неповний пакет документів, то відповідальна особа у відпустці чи не на місці, то немає бланків і т. п. Цей момент важливо враховувати, коли будете підписувати трудову угоду.

Оформлення морських документів швидко – це реально!

Вам потрібні документи для моряка? Доручіть цю процедуру фахівцям нашої крюїнгової компанії, яка вирішить це питання максимально швидко. Від вас потрібно тільки надати базовий набір документів.

Чому моряки бажають співпрацювати з нашою компанією?

  1. Безкоштовна консультація;
  2. Легальність процесу;
  3. Швидкість оформлення.

Тільки при наявності посвідчення моряка ви зможете підтвердити своє право працювати на судні. Це важливо для людини, яка задіяна у морській галузі в межах нашої країни, а також для тих, хто йде в рейс за кордон, їздить у відрядження в порту інших держав.

Кому видається паспорт моряка?

  • Громадянам, які працюють на суднах;
  • Курсантам морських навчальних закладів;
  • Співробітникам установ, які надають транспортні послуги в морській галузі.

Як швидко та без втрачених нервів отримати паспорт моряка в Україні? Правильно, звернутися в крюїнгову компанію. У нас ви можете знайти цікаву вакансію на шукану спеціальність і пройти співбесіду. Ми допоможемо отримати необхідні документи до потрібного терміну, щоб ви могли спокійно відправитися в рейс.

Ми допоможемо вам піти в рейс і отримати необхідні документи, швидко і без зайвих формальностей.