Біржа праці для моряківМи раді вітати Вас на сайті з працевлаштування моряків! «GlobalMarineService» - це більше, ніж біржа праці для моряків. Це відоме в Одесі і за її межами крюїнгове агентство, яке допомагає знайти роботу в морі. Це реальний шанс працевлаштування. Ми представляємо найбільші круїзні лайнери і допомагаємо знайти відповідальних і перспективних співробітників. З чого потрібно почати пошук? З відправлення анкети!

Завдяки можливостям інтернету стало набагато простіше знайти хорошу роботу. Це особливо актуально і корисно початківцям морякам без досвіду роботи, які не знають, з чого почати, у них немає зв'язків і корисних знайомств, вони не були ні в одному рейсі, але у них є бажання працювати і будувати морську кар'єру.

Три важливі складові успішного пошуку роботи: бажання, наполегливість і посидючість.

Однак є ще одна важлива складова - це хороша біржа моряків України, морське агентство або крюїнгова компанія. Сьогодні майже 80% моряків знаходять роботу саме через цього посередника, через те, що великі суднові компанії ніколи не займаються самостійно пошуком співробітників, а вважають за краще працювати через крюїнг.

Чому на пошук роботи йде багато часу? Все дуже просто: в інтернеті існує величезна кількість сайтів, платних і безкоштовних де розміщують вакансії для моряків. Відмінність платних сайтів від безкоштовних в тому, що моряки можуть розмістити своє резюме і поставити його в топ. Також можна підписатися на розсилку вакансій та на пошту отримувати повідомлення про нові варіанти.

Як скоротити час очікування і отримати запрошення на роботу якомога швидше?

Морське агентство «Global Marine Service» - це сервіс пошуку роботи в морі, який працює на безкоштовній основі. Це зручний інтернет майданчик, який шукає претендентів на круїзні лайнери і яка допомагає морякам піти в рейс в максимально короткі терміни. Ви можете почати пошук роботи прямо зараз: ознайомтеся з вакансіями та надішліть нам анкету. Якщо ваша кандидатура нас зацікавить, ми запросимо вас на співбесіду.

Два простих кроки як отримати роботу:

  1. Відкрийте список вакансій.
  2. Заповніть анкету.

Після цього вам потрібно почекати запрошення на співбесіду, успішне проходження якої практично говорить про те, що робота у вас в кишені

Чому співпрацювати з крюїнговим агентством краще, ніж шукати роботу самостійно?

Завдання крюїнгових агентств - не тільки виступати в якості посередника між судновласниками і потенційними працівниками. Вони допомагають в отриманні документів, відправляють моряків на курси іноземної мови, бронюють квитки і готелі - тобто вирішують безліч важливих питань. Тому якщо ви не хочете втрачати час, якщо вас цікавить реальна робота, але жодна біржа моряків Одеси не задовольнила ваші запити, компанія «Global Marine Service» - це те, що вам потрібно.

Професія моряка - престижна і перспективна. Ви зможете побачити світ, познайомитися з цікавими людьми і найголовніше - отримати фінансову незалежність. І ми в цьому вам допоможемо!