как уйти в рейс

Пошук роботи в морі починається з гарного крюїнгу. На жаль, про це знають не всі початківці моряки, тому Інтернет просто рясніє оголошеннями типу «допоможіть піти в рейс». Цей справжній клич про допомогу може ще довгі місяці «висіти» на форумах, віддаляючи вас від роботи, рейсу, заробітку і перспектив. Ті моряки, які успішно ходять в рейси в 90% випадків знайшли роботу через крюїнг. І саме цьому присвячується наш матеріал.

Як піти в рейс через крюїнгові компанії? Кому не варто доручати вирішення цього питання?

Перш ніж скористатися послугами крюїнгової компанії, потрібно якомога більше про неї дізнатися.

  • Однозначно не варто доручати вирішення цього питання фізичним особам, так як саме з ними пов'язані більшість випадків шахрайства.
  • Явна ознака того, що перед вами недобросовісні особи, це оголошення з невиправдано високими заробітними платами. Наприклад, якщо вакансія матроса має заробітну плату в 2 або 3 тис. у. о., то такого точно не може бути.
  • Не варто довіряти фірмам, які говорять, що представляють тільки інформаційні та консультаційні послуги. Зазвичай такі компанії на за що не відповідають і нічого не роблять.

Коли найлегше піти в рейс?

Найоптимальніший час для відходу в рейс – це кінець весни або початок літа. До цього часу не варто втрачати даремно час. У майбутнього моряка завжди є маса завдань: можна зайнятися англійською, перевірити чи в порядку документи та вирішити інші важливі завдання.

У кого більше шансів знайти роботу в морі?

Якщо ваш вік до 40-ка років, то у вас дуже високі шанси знайти роботу, але це за умови, що ви маєте досвід. А взагалі більше шансів у того моряка, який постійно вдосконалює свою кваліфікацію.

Піти в море самостійно або через крюїнг?

Звичайно, моряк може знайти роботу, не звертаючись в крюїнгові компанії, проте це буде зробити дуже складно. Також мало шансів принесуть прості дзвінки в різноманітні компанії. Сьогодні практика така, що судноплавні компанії не працюють з неперевіреними кадрами.

Знайдіть престижну роботу в морі з високою заробітною платою через крюїнгову компанію Global Marine Service.

«G.M.S» - це відома в Одесі крюїнгова компанія, яка допомагає судновласникам знайти працівників, а морякам піти в рейс. За роки роботи ми зарекомендували себе як надійну компанію, яка завжди досягає високих результатів. Ми надаємо наступні послуги:

  • Працевлаштування моряків;
  • Працевлаштування на круїзні лайнери;
  • Допомога в оформленні документів;
  • Оцінка знань англійської мови;
  • Візова підтримка моряків;
  • Консультаційні послуги;
  • Оформлення документів (отримання посвідчення моряка).

На нашому рахунку тисячі працевлаштованих моряків і ми готові допомогти кожному, хто до нас звернувся, і хто дійсно хоче працювати. На нашому сайті регулярне оновлення списку вакансій, тому вам не доведеться довго чекати цікавої пропозиції. Якщо в черговий раз ви потрапили на оголошення «допоможу піти в рейс Одеса», подумайте добре: чи готові ви ризикувати чи краще прийняти правильного рішення – звернутися в крюїнгову компанію.