Скільки заробляють моряки?Багато людей, які планують піти в море або взагалі з ним ніяк не пов'язані, цікавляться, скільки заробляють моряки? Прийнято вважати, що вони отримують багато, але саме по собі це слово може означати і 1 000 і 50 000 у.о. Професія моряка завжди вважалася дуже престижною і високооплачуваною, і високий дохід - це перша причина, через яку чоловіки хочуть піти в рейс. Ми розповімо про те, що впливає на заробітну плату моряка, так на що ви можете розраховувати в фінансовому плані, якщо підете в рейс.

Від чого залежить заробітна плата?

Всі моряки заробляють по-різному, тому що на зарплату впливає багато чинників: посада, тривалість рейсу, тип судна і т.п. Багато крюінгу, такі як Global Marine Service, які співпрацюють з багатими судновласниками з метою забезпечити добру репутацію, пропонують досить хороші зарплати працівникам.

Хто скільки отримує за рейс?

Наприклад, капітан за рейс тривалістю в півроку, може розраховувати на зарплату в 20 тис. у.о. за місяць. Але на це можуть розраховувати справжні “вовки”, які мають великий досвід за плечима і довгі роки плавання. Якщо говорити про офіцерській склад, то тут також непогані зарплати. Їх оклад в середньому становить від 2 до 5-ти тисяч доларів. Близько двох тисяч доларів отримують механіки, які вже три-чотири рази були в рейсі.

На окрему увагу заслуговує робота на судах, що перевозять небезпечні вантажі: хімічні речовини, паливо і т.д. Тут навіть рядовий склад набагато вище, ніж на круїзних лайнерах. Наприклад, моряк-моторист може отримувати в місяць не менше двох тисяч доларів. При цьому не варто забувати, що це робота не тільки важка, але й небезпечна, тому не завжди заробітна плата може компенсувати проблеми зі здоров'ям у майбутньому.

Яка зарплата робота у моряків, які працюють на круїзних лайнерах?

За статистикою, більше 50-ти тисяч українських моряків працює на іноземних судах. Заробітна плата матроса становить приблизно тисячу доларів. Кок отримує на половину більше. А зарплата капітана може досягати чотирьох-п'яти тисяч доларів. Іноземні роботодавці воліють співпрацювати саме з українськими моряками, тому що серед інших вони відрізняються хорошою фаховою підготовкою.

Хочете багато заробляти? Знайдіть роботу в морі за допомогою крюінговою компанії Global Marine Service.

Наша компанія допомагає морякам знайти роботу в морі. Незважаючи на велику кількість пропозицій, далеко не кожен моряк може влаштувати роботодавця. Щоб шлях пошуку роботи був максимально коротким і ефективним, рекомендуємо підписатися на розсилку наших новин і вчасно заповнити анкету на цікаву для вас посаду.

Зарплата моряків в Україні - це не єдина причина піти в рейс, хоча вона досить вагома. Ви можете отримати фінансову стабільність і незалежність, забезпечити гідне життя собі і своїй сім'ї. Не забуваємо про постійні подорожі і нові знайомства, ну і, звичайно ж, кар'єрне зростання. У роботі в морі, безумовно, більше переваг, і кожна з них варта того, щоб прямо зараз, не відкладаючи, заповнити анкету на сайті та отримати запрошення на співбесіду.

Не відкладайте своє забезпечене життя на завтра! Global Marine Service - реальне працевлаштування в морі.