Робота моряком в УкраїніКар'єру в морі хоче побудувати кожен моряк, але вдається це далеко не кожному. У багатьох занадто багато часу йде на старт.Інші неправильно розцінюють свої сили і вже після першого рейсу повертаються на сушу. Робота морякам України, має масу переваг і відкриває безмежні перспективи в плані розвитку і кар'єри. Тому якщо ви налаштовані серйозно, то ми готові допомогти вам освоїти перспективну і отримати високооплачувану професію.

Перспективна робота українським морякам

Моряк - це працівник, який служить на кораблі або на судні. Така професія широкопрофільна і має масу напрямків. На судні не буває просто моряків - є лоцмани, штурмани, капітани та інші ранги та професії.

Як поєднувати роботу і відпочинок?

Робота моряком на судні - це швидше спосіб життя, ніж просто професія. Коли людина тільки починає освоювати цю професію, то відразу потрапляє від неї в залежність. Його тягне в першу чергу романтика, а затримує висока заробітна плата. Але перед тим, як піти в рейс, потрібно чітко розуміти специфіку цієї роботи, щоб у вас не виникало в майбутньому неприємних сюрпризів. І це ми завжди пояснюємо кандидатам, які відправляють нам анкети.

Відсутність звичної комунікації

Може трапитися, що крім вас в екіпажі не буде жодної людини, яка говорить вашою мовою. До того ж ви часто будете позбавлені можливості зателефонувати додому. На кораблі немає такого поняття як субота або неділя, а також свята і інших звичних понять для суші. Дуже часто, щоб знизити витрати, судновласники скорочують штат екіпажу, тому весь обсяг робіт перекладається на моряків, що залишилися.

Робочий графік: 6 годин роботи - 6 годин відпочинку

Відпочинок в рейсі - це відносне поняття. Так як робота моряком в Україні - це постійна хитавиця, дія електромагнітних полів, обмежений простір, постійний шум, запахи палива, зміна часових поясів - все це постійні супутники тривалого плавання.

Робота може здатися складною і в психологічному плані. Залежно від тривалості рейсу, моряку доводиться жити по шість, а то й дев'ять місяців далеко від дому, в не дуже просторій каюті з чужими людьми.

Що робити на березі?

Стоянка в порту зазвичай триває кілька годин, тому на березі в чужій країні моряк практично не має можливості вийти на берег. А якщо стоянка трапляється в нічний час, то є реальна загроза з боку любителів легкої наживи.

Робота морякам без англійської - це практично нереально

Судновласники віддають перевагу морякам зі знанням іноземної мови. Найчастіше це англійська, але вітається й французька і німецька. Повноцінна робота на судні не терпить мовного бар'єру, тому перед тим як піти в рейс радимо - запишіться на курси мови і тоді ваш шанс отримати роботу буде вищим.

Перспективна робота морякам в Україні через крюїнгову компанію GlobalMarineService!

Сьогодні знайти роботу можна тільки через морські агентства. Судновласники не займаються пошуком співробітників самостійно і доручають це посередникам - крюїнгу, тому шанс знайти роботу у тих, хто вибере для себе найкраще агентство. Професія моряка і складна, і одночасно перспективна. А з огляду на всі перспективи, які вона відкриває, варто прямо зараз заповнити анкету і отримати запрошення на співбесіду.