Зарплата кухаря на судні в середньому 1500 у.о. За 6 місяців, а приблизно стільки в середньому триває рейс, може накопичитися пристойна сума. Чим вища кваліфікація, тим більше зможе заробити кухар на кораблі. Роботодавці пропонують найвигідніші умови, щоб зацікавити грамотного співробітника: вакансії суднового кухара говорять про легальне працевлаштування, високу зарплату, хороші умови роботи і проживання. Кухарям надається соціальне страхування і можливий розвиток кар'єри в міжнародних компаніях найвищого класу.

Всі знають: сита команда - це велика сила. Тому судновий кухар - найповажніший чоловік на кораблі, його цінують і начальство, і матроси.

Робота кухарем на судні престижна і перспективна, якій можна легко навчитися. Всього за півроку молоді люди, які до цього не знали, з якого боку підійти до плити, перетворюються в справжніх корабельних коків. Після насиченого навчання і буквально першого рейсу для них не проблема нагодувати команду з сотень людей і навіть всіх пасажирів.

Потрібен кухар на судно: суть професії, вимоги, завдання, обов'язки

Кухар на судні, він же кок, виконує важливу задачу: забезпечує харчуванням особовий склад корабля. Він повинен якісно приготувати сніданок, обід і вечерю. Також він відповідає за прийом, утримання та зберігання продуктів. Кухар повинен добре знати основи кулінарії, правила зберігання продуктів харчування та їх вартість, а також важливо вміти працювати з електропечами.

робота кухарем на судніОсновні вимоги, які роботодавці висувають до кандидатів:

  • Знання англійської мови;
  • Досвід роботи на посаді вітається. Особливо досвід роботи на пасажирських круїзних лайнерах;
  • В наявності потрібно мати диплом або сертифікат за спеціальністю «кухар»;
  • Досвід роботи в ресторанах;
  • Знання технологій приготування страв міжнародної кухні;
  • Знання температурних режимів правильного зберігання продуктів;
  • Знання санітарно-гігієнічних норм.

 

Обов'язки кухаря:

  • Готувати їжу командному складу;
  • Готувати їжу пасажирам круїзного лайнера.

 

Також кухар повинен контролювати роботу інших кухарів, пекарів і кондитерів. Не менш важливе завдання - підтримувати найвищі стандарти харчування, які встановила компанія.

Зазвичай роботодавець пропонує більш ніж вигідні умови праці, включаючи не тільки пристойну заробітну плату, а й медичну страховку, проживання на судні, авіаквитки, уніформу і т.д.

Зазвичай тривалість контракту становить 4-6 місяців.

Крюїнгова компанія «Global Marine Service» оновила вакансії суднового кухаря

Наша компанія співпрацює з відомими судновласниками, які регулярно оновлюють вакансії суднового кухаря. Якщо вас це зацікавило, не відкладайте, заповнюйте анкету і ми запросимо вас на співбесіду. Знайти роботу через крюїнгову компанію набагато простіше і безпечніше, ніж діяти самостійно. Будемо раді надати вам реальну допомогу і знайти високооплачувану роботу кухаря на престижному лайнері.