офіціант на круїзний лайнерОфіціант на морському судні сьогодні є затребуваною професією серед молодих людей, які хотіли б пов'язати своє життя з морем в сфері ресторанного сервісу. Більшість іноземних судновласників з великим інтересом ставляться до українських офіціантів, що легко володіють іноземними мовами, знають основи своєї професії, доброзичливі і неконфліктні, пропонуючи їм гідні умови роботи. Крюїнгова компанія «Global Marine Service» успішно працевлаштовує на іноземні пасажирські судна на посаду « судновий офіціант», для цього достатньо ознайомитися з вимогами, представленими у нас на сайті.

Робота офіціантом на круїзному лайнері: основи професії

Більшість молодих людей дану професію уявляють в романтичному образі - робота в морі, з безмежними подорожами по світу, захоплюючими спогадами, значущими знайомствами, цікавим спілкуванням, роботою в інтернаціональному колективі. Однак на практиці дана професія надзвичайно складна фізично і емоційно: 12-годинні зміни, робота в умовах постійної качки, знаходження на кораблі тривалий період з одними і тими ж людьми тощо.

Офіціант на судні повинен знати:

  • Світові стандарти обслуговування, а також особливості європейських стандартів, відмінність даних норм в різних країнах (так як пасажири лайнерів бувають з різних країн світу);
  • Як приймати і виконувати замовлення гостей;
  • Основи подачі напоїв і страв на судні;
  • Як обслуговувати іноземних туристів;
  • Короткий курс сомельє - сорти вина, правильна презентація та подача напоїв гостям;
  • Знання іноземних мов - англійська (обов'язково), французька, італійська, німецька (в залежності від вимог судновласника);
  • Основи кулінарії, особливо кухонь різних країн світу;
  • Правила санітарії та гігієни;
  • Правильну організацію робочого процесу офіціанта на судні;
  • Особливості будови корабля, а також техніку безпеки на судні, правила евакуації при надзвичайних ситуаціях.

Особливу увагу слід приділити мовним навичкам, адже крім великого словникового запасу іноземної мови, вміння розмовляти з іноземцями, необхідно знати основи ресторанної, круїзної сфери теж іноземною мовою.

Офіціант на круїзний лайнер може легко працевлаштуватися при наявності міжнародних сертифікатів, які видаються на курсах підготовки фахівців морських спеціальностей.

Які вакансії ми пропонуємо?

Сьогодні серед постійних партнерів крюїнгової компанії «Global Marine Service» представлені кілька десятків іноземних судновласників, які зацікавлені у працевлаштуванні на вантажні і пасажирські судна молодих українських фахівців. Офіціант на лайнері - дана професія користується великим попитом, як серед роботодавців, так і серед кандидатів на посади: хороші умови роботи, висока заробітна плата, престижна професія. Слід сказати, що ці вакансії швидко закриваються в нашому агентстві, адже на дану професію великий попит, велика кількість кандидатів, високий рівень підготовки кандидатів. Однак, якщо ви хочете працевлаштуватися на вакансію суднового офіціанта, заповніть анкету на нашому сайті, і ми запросимо вас на співбесіду.

«Global Marine Service» - ваш помічник у питаннях працевлаштування!