старший помічник капітанаПрестижна і високооплачувана професія помічника капітана вже чекає Вас! Якщо ви цілеспрямований і відповідальний, і найголовніше володієте відповідним досвідом, заповнюйте анкету на сайті та приходьте до нас на співбесіду. Ми оновили вакансії старшого помічника капітана і готові розглянути вашу кандидатуру!

Що являє собою робота старшого помічника капітана?

Старший помічник капітана знаходиться в підпорядкуванні самого капітана і при цьому він є його заступником. При цьому старшому помічнику підпорядковується весь екіпаж. Всі члени екіпажу і всі, хто знаходиться на судні, зобов'язані дотримуватися встановленого порядку і слідувати правилам дисципліни.

На його плечі лягає відповідальність за організацію загальносуднової служби на судні. Якщо виникають будь-які ситуації, помічник повинен бути завжди готовим замінити капітана і повністю перекласти на себе командування всім судном.

Старший помічник - начальник загальносуднової служби. І саме він керує другим, третім, четвертим і п'ятим помічниками, а також палубною бригадою і командою побуту.

Вимоги до кандидатів на посаду

Крім професійних навичок і досвіду, кандидат на цю посаду повинен володіти такими особистісними якостями як відповідальність, мужність, вміння приймати швидко рішення, працювати в стресових ситуаціях, спілкуватися з людьми.

Робота помічника - престижна і добре оплачувана, тому тисячі охочих отримати цю посаду, однак далеко не кожному це під силу.

Кого ми шукаємо?

Якщо вас цікавлять вакансії старшого помічника капітана і ви відповідаєте зазначеним вимогам, у вас є хороші шанси отримати роботу мрії.

Що потрібно, щоб отримати роботу старшого помічника капітана?

Для початку ознайомтеся з вакансією і заповніть анкету на сайті. Ми уважно вивчимо її, і якщо ваша кандидатура буде цікава, запросимо вас на співбесіду.

Крюїнгова компанія GlobalMarineService - це реальний шанс працевлаштування!

Вже давно судноплавні компанії доручають пошук співробітників крюїнгу, які займаються відбором кандидатів, анкетуванням. Також вони направляють на курси вивчення іноземних мов, допомагають в оформленні морських документів, бронюють квитки і готелі. Для моряка і судновласника - це дуже зручно.

Чому моряки шукають роботу через Global Marine Service:

  • Більш ніж 10-ти річний досвід роботи в крюїнгу;
  • Ми представляємо кращі судноплавні компанії;
  • Допомагаємо морякам знайти роботу і не беремо за це грошей;
  • Допомагаємо вирішувати питання, пов'язані з працевлаштуванням.

На сьогоднішній день ми допомогли тисячам морякам знайти бажану і високооплачувану роботу в морі і продовжуємо це робити. Якщо ви зацікавлені в побудові морської кар'єри, ми знаємо, чим вам допомогти!

Потрібен старший помічник капітана! Заповнюйте анкету на сайті та приходьте на співбесіду.