зарплата матросаСьогодні багато підлітків замислюються зв'язати своє життя з морем - пристрасть до подорожей, високий рівень зарплат, трохи романтичні бачення сутності роботи моряка, є хорошим стимулом до вступу в навчальні заклади на морські спеціальності. В Україні кілька десятків ЗВО готують фахівців морських професій, однак сьогодні при бажанні і належній працьовитості, можна влаштуватися на судно і без наявності профільної освіти на початкові посади матроса або механіка. Зарплата матроса сьогодні починається від 1 тис. у.о. і може істотно відрізнятися в залежності від виду судна (баржа, танкер, вантажне або пасажирське судно).

Робота на судні: чи легко працювати матросом?

За останніми статистичними даними, більше 50 тисяч матросів-українців сьогодні працюють на іноземних суднах, з них 1/4 працюють матросами. Практично в більшості випадків працевлаштування на іноземні судна проводиться через крюїнгові агентства. Великим 15-річним досвідом роботи, компетентністю персоналу і професійним підходом відрізняється крюїнгове агентство «Global Marine Service», яке успішно співпрацює з провідними іноземними судновласниками і за цей період працевлаштував кілька тисяч моряків.

Зарплата матроса 2 класу починається від 800 у.о. (в залежності від рівня професійної підготовки і специфікації судна), однак без досвіду роботи на кораблі, перший раз досить складно працевлаштуватися. Робота моряка досить складна, яка характеризується:

  • Складною фізичною працею;
  • Вахтовим методом роботи, який може тривати більше 12 годин;
  • Знаходженням постійно в замкнутому просторі;
  • Тривалим перебуванням в умовах поза суходолом;
  • Роботою в інтернаціональній команді;
  • Знанням і виконанням всіх правил техніки безпеки.

При успішному проходженні служби, виконанні посадових обов'язків, профільній освіті досить легко можна просунутися по кар'єрних сходах.

Робота матросом на іноземні судна: як її отримати?

Якщо вас приваблює море, у вас гарне фізичне здоров'я, ви хотіли б подорожувати і працювати одночасно, знаєте іноземні мови, легко зходитеся з людьми, то робота на судні саме для вас. Щоб працевлаштуватися необхідно:

  1. Заповнити анкету на нашому сайті.
  2. Після отримання та вивчення вашої анкети наш фахівець зв'яжеться з вами для призначення зручного часу для співбесіди.
  3. Фізичні, психологічні, професійні навички - саме ці питання будуть враховуватися для кандидатів на вакансії.
  4. Після успішного проходження співбесіди - наш менеджер запросить вас для підписання контракту з представником суднової компанії або запропонує іншу вакансію для вас.

Наші фахівці - справжні професіонали - саме тому ми успішно працевлаштовуємо кандидатів на різні морські спеціальності більше 15 років!