Електромеханік на судні – одна з найпопулярніших та потрібних морських професій сьогодні: престижна робота на іноземних суднах, високий рівень заробітної плати, можливості подорожувати світом дозволяють працевлаштуватися, як з досвідом роботи, так і без. Крюїнгова компанія «Global Marine Service» вже протягом 15 років успішно працевлаштовує українських моряків на іноземні судна на вакансії різного рангу.

Електромеханік на судні: основні посадові обов'язки

електромеханік на судні зарплатаПосада електромеханіка дозволяє багатьом випускникам морських вищих навчальних закладів влаштуватися на престижну роботу. Однак мрії про безкраї морські подорожі по світу, роботу в інтернаціональній команді в реальності відбиваються в складну і багатофункціональну роботу. Адже зарплата електромеханіка на судні не є найвищою, однак в залежності від досвіду роботи претендента, виду судна, умов контракту, рівень заробітної плати може істотно відрізнятися. Більшість судновласників пропонують стартовий оклад в 1200 у.о.

Багатофункціональність роботи даного фахівця пояснюється великою завантаженістю, адже серед основних напрямків роботи суднового електромеханіка вважаються:

  • Якісна робота суднового електрообладнання, електричних установок;
  • Безпечна робота всіх перемикачів, генераторів, регулювальних механізмів;
  • Обслуговування систем зв'язку, сигналізації на судні;
  • Постійні виміри і перевірка стану електрообладнання;
  • Виконання в строк необхідних ремонтних робіт;
  • Проведення інвентаризації необхідного обладнання;
  • Постійний контроль за роботою обладнання на камбузі.

Безпосередньо підпорядковується електромеханік старшому і другого механіку. В цілому можна сказати, що якісне, безпечне функціонування всього електрообладнання є основними посадовими обов'язками даного фахівця.

Вакансії електромеханіка на сайті globalmarine.com.ua

«Електромеханік на судні зарплата» є чи не найпопулярнішим запитом більшості претендентів на дані посади, однак при працевлаштуванні судновласники велику увагу звертають на послужний список, професійні знання, досвід роботи, фізичну підготовку, психологічні особливості людини, знання іноземних мов.

Партнерами «Global Marine Service» є кілька десятків великих іноземних судновласників, з якими ми успішно співпрацюємо протягом декількох років. Ми працевлаштовуємо різний персонал: від матросів до вищого капітанського складу, а щоб отримати престижну роботу претендентові необхідно:

  1. Заповнити анкету на нашому сайті.
  2. Пройти співбесіду з нашим фахівцем
  3. За результатами співбесіди підписати офіційний договір з представником компанії-судновласника.

Адже «Global Marine Service» - ваш незамінний помічник в питаннях працевлаштування морських професій.