робота матросомРобота матросом - не тільки романтична, але і добре оплачується. При цьому потрібно бути готовим до того, що вам доведеться робити все. Але і винагороду ви здобудете гарну - не тільки матеріальну, а й моральну. Нові знайомства, нові країни, культура, вдосконалення мови і перспективи. Вакансії для матросів на сайті крюїнгової компанії Global Marine Service завжди актуальні, але перед цим ми хочемо більше розповісти вам про нюанси цієї професії.

«Я пішов працювати моряком, адже мене манили постійні подорожі, вивчення мови і, звичайно ж, великі гроші. Ці уявлення виявилися реальними, однак робота матроса виявилася не такою легкою, як могло здатися на перший погляд. Тому однозначно - це робота для сильних, сміливих і стійких духом. Рятувала висока зарплата - в півтори-дві тисячі доларів на місяць. Аналогічної роботи з таким окладом на суші я не можу навіть уявити. Перебуваючи весь час на кораблі, гроші збираються, тому після закінчення рейсу можна мати дуже хорошу зарплату.»

Суть професії матроса

Ми анітрохи не перебільшимо, якщо скажемо, що робота матроса чимось нагадує професію різноробочого, який має масу різноманітних нюансів і обов'язків. Кожна складова роботи передбачає набір знань і навичок:

 1. Палубна робота. Матрос веде вічну боротьбу з іржею, займається фарбуванням корпус судна, бореться з обростання судна водоростями. Також потрібно періодично змащувати рухомі механізми, гаки, крани, якірні пристрої, замивати палубу і корпус судна.
 2. Внутрішні роботи.В обов'язки матроса входить прибирання приміщень загального користування. Також потрібно регулярно мити ілюмінатори і в разі потреби робити дрібний ремонт.
 3. Ставити і знімати судно з якоря.
 4. Виконувати швартові операції. Матроси пришвартовують і відшвартовувати судно до причалу або борту іншого судна.
 5. Вахта. Вахту потрібно нести біля причалу під час стоянки, коли судно стоїть на якорі або під час руху.

В принципі, отримати роботу матросом простіше, ніж по іншим морським спеціальностями. Але це робота однозначно для тих, хто готовий до складної роботи і готовий брати на себе відповідальність.

Вакансія матроса включає такі вимоги:

 • Вік - не молодше 18-ти років;
 • Навички роботи зі швартування суден;
 • Навички з елементарними ремонтними роботами;
 • Уміння плавати;
 • Відсутність шкідливих звичок;
 • Знання англійської мови.

Це робота для тих, хто хоче і може вчитися новому, хто може працювати руками і готовий виконувати всі поставлені завдання. Якщо вас зацікавила вакансія матроса, не відкладайте - заповнюйте анкету, і ми запросимо вас на співбесіду.

«GlobalMarineService» – провідне крюїнгове агентство в Одесі, яке гарантує реальне працевлаштування. Сотні актуальних вакансій на нашому сайті - це ваша реальна перспектива знайти роботу в морі з високим окладом.