сайт вакансій для українських моряківЗаповніть анкету на сайті прямо зараз і можете готуватися до рейсу. Global Marine Service - це крюїнгова компанія і сайт вакансій для українських моряків, який допомагає знайти роботу в морі. Ми знаємо всі тонкощі цієї справи, співпрацюємо з провідними круїзними суднами і відбираємо кваліфікований персонал. Будемо раді запропонувати вам роботу!

На морські судна постійно потрібні капітани, помічники, механіки та електромеханіки. Якщо мова йде про круїзні судна, то тут постійно потрібен обслуговуючий персонал, який робить відпочинок пасажирів цікавим і комфортним. Мова йде про круп'є, покоївок, фотографів, перукарів, масажистів, фахівців в сфері краси і т.д.

Що обіцяє робота в морі для українців?

Матеріальна забезпеченість. В першу чергу, море приваблює високою заробітною платою. Мінімальна ставка становить 500 у.о. Чим вища посада, тим вище зарплата, в три, п'ять тисяч доларів і вище. В середньому рейс становить 4-6 місяців, тому не важко порахувати весь дохід. З огляду на, що багато витрат бере на себе судновласник і відсутність особистих витрат, прибуток очевидний. Рідко яка професія на суші може позмагатися з роботою в морі.

Особиста самореалізація. Робота морякам запрошуємо претендентів на морські і не морські спеціальності. У будь-якому випадку, це стане для вас хорошим досвідом і практикою. Старанних співробітників, які добре проявлять себе на службі, чекає просування по кар'єрних сходах. Навіть якщо потім шукати роботу на суші, то кандидати з морським досвідом будуть в пріоритеті.

Можливість подивитися світ. За один круїзний рейс ви можете побачити і побувати в десятках країн, поспілкуватися з новим цікавими людьми, завести знайомства. І не рідкісні випадки, коли моряки, надихнувшись подорожами, приймали рішення переїхати на ПМП в іншу країну.

Як піти в рейс?

Тисячі моряків мріють піти в рейс, отримавши цікаву роботу, і, тим не менш, це вдається не у кожного. Якщо вас цікавить робота морякам в Україні, варто заручитися допомогою і підтримкою перевіреної крюїнгової компанії.

Global Marine Service – актуальні вакансії морякам в Україні

Наша компанія - це морське агентство, яке допомагає морякам знайти роботу. Щодня ми оновлюємо список вакансій, обробляємо сотні анкет і допомагаємо молодим морякам і досвідченим «морським вовкам» знайти роботу. І одночасно судновласники отримують хороших співробітників.

Сьогодні практично неможливо знайти роботу без крюїнгу. Компанія виступає посередником між судновласником і кандидатом на посаду, так як судновласники не займаються пошуком самостійно. Тому поки інші шукають «зв'язки», моніторять сайти з роботою, ви вже можете заповнити анкету і надістлати її на розгляд.

Чому українські моряки шукають роботу через Global Marine Service?

  1. Для кваліфікованого фахівця, який хоче працювати - гарантоване працевлаштування;
  2. На сайті представлені актуальні вакансії для українських моряків;
  3. Тисячі влаштованих кандидатів - найкраще підтвердження гарної роботи.

Не відкладайте своє майбутнє на потім, заповнюйте анкету та приходьте до нас на співбесіду.