работа капитаном вакансиЯкий моряк не мріє бути капітаном? Час здійснити цю мрію! На сайті globalmarine.com.ua  актуальні вакансії капітана судна. Запрошуємо вас поповнити штат відомих круїзних лайнерів і отримати гідну роботу. Дізнайтеся більше про особливості цієї роботи, щоб бути впевненими у своєму виборі.

Вакансії капітана зазвичай включають такі аспекти:

Вимоги до майбутнього співробітника:

 • Важливо мати дійсний диплом Капітана;
 • Мати чинне морське свідоцтво;
 • Вік до 50-ти років;
 • Досвід роботи – більше трьох років;
 • Відсутність шкідливих звичок.

Обов'язки, які повинен виконувати капітан:

 • Стежити за технічним станом судна;
 • Вміти усунути поломку самостійно;
 • Підтримувати порядок на судні.

Що пропонує роботодавець?

 • Цікаву, але відповідальну роботу;
 • Гідний оклад і стабільну заробітну плату;
 • Роботу на круїзному лайнері, постійні подорожі за рахунок роботодавця.

Робота капітана: специфіка професії

Якщо ви хочете працювати капітаном, то вам потрібно завжди бути готовим до труднощів і несподіванок. Плавання – це завжди шанс потрапити в сильний шторм, зіткнутися з айсбергами, отримати пробоїни. При цьому все одно потрібно доставити вантаж вчасно, в цілому і збереженому вигляді. Капітану більшість часу потрібно перебувати в плаванні.

Якими особистісними якостями повинен володіти капітан?

Капітан – це, перш за все, лідер, який вміє керувати людьми. Він повинен знайти підхід до кожного члена екіпажу. У цьому йому допомагають такі особистісні характеристики як доброзичливість і вимогливість. В капітани йдуть ті, хто не боїться труднощів і хто може похвалитися міцним здоров'ям.

Капітан на пасажирському судні – це обличчя корабля, тому якщо ми говоримо про особисті якості, то важливо сказати про презентабельну зовнішність, вміння зацікавити співрозмовника і, безумовно, мати хороші манери. Капітан – це виключно чоловіча професія.

Заробітна плата та перспективи цієї цікавої професії

За кордоном професія капітана є однією з високооплачуваних. Якщо говорити про нашу країну, то високий заробіток мають капітани далекого плавання. Їх зарплата становить від 500 до 1500 у. о. Найвищі зарплати у капітанів, у сфері туризму, тобто на круїзних лайнерах.

Цікава робота капітаном вакансії: заповніть анкету і отримаєте запрошення на співбесіду!

Компанія G.M.S. – відоме крюїнгове агентство в Одесі, яке допомагає знайти гідну і цікаву роботу в морі. Ми представляємо відомі лайнери, які зацікавлені в пошуку співробітників. Круїзний лайнер – це великий плаваючий готель, і, не дивлячись на відмінні умови для співробітників, завжди великий потік кадрів. Тому компанії зацікавлені в нових співробітниках.

Якщо ви хочете бути капітаном і у вас є все, що для цього потрібно, заповнюйте анкету на сайті і чекайте запрошення на співбесіду. Це стане першим кроком до того, щоб назавжди змінити своє життя і отримати гідну і поважну професію.