работа морякам горящие вакансии

Ласкаво просимо на сайт з працевлаштування моряків! Global Marine Service – крюїнгова компанія в Одесі, яка допомагає знайти цікаву роботу в морі за фахом. Ми працюємо безкоштовно і на даний момент на нашому рахунку тисячі працевлаштованих фахівців. Ми допомагаємо тим, хто бачить себе в морі, хто не боїться труднощів і хоче побудувати успішну кар'єру. На сайті постійно відкриті гарячі вакансії для моряків. Прямо зараз знайдіть цікаву вакансію і заповнюйте анкету. Це перший крок на шляху до мрії!

Що таке «гаряча вакансія»?

Гаряча вакансія – це та, на яку терміново потрібні співробітники. Не дивлячись на привабливі умови роботи на круїзних лайнерах, плинність дуже велика. Тому роботодавці постійно зацікавлені в пошуку нових співробітників.

Існує така практика, коли судновласник не займається пошуком працівника самостійно. Цю роботу він доручає крюїнговим компаніям, таким як Global Marine Service. Морське агентство отримує від компанії список вакансій і розміщує їх на сайті. Також воно займається опрацюванням анкет від потенційних претендентів, проводить перші співбесіди, оцінює знання мови, перевіряє документи і вирішує інші організаційні питання. Наприклад, часто саме крюїнгові компанії займаються бронюванням авіаквитків і готелів для співробітників.

Щодня ми допомагаємо знайти роботу випускникам, морякам з досвідом і тим, хто планує піти в перший рейс. Все, що потрібно зробити - заповнити анкету.

Global Marine Service – це не лише пошук гарячих вакансій для моряків. На сайті ви можете знайти корисні статті за темою роботи в морі і підготовки до рейсу. А також можете оформити підписку на розсилку гарячих новин. 

Цікавлять гарячі вакансії моряком? Тут ви знайдете найцікавіші пропозиції!

Ми представляємо інтереси відомих судноплавних компаній, на яких престижно і перспективно працювати. Якщо моряк зарекомендує себе як хороший фахівець, то швидке просування по кар'єрних сходах гарантовано.

Серед наших клієнтів відомі Круїзні лайнери, які зацікавлені в співробітниках не морських спеціальностей. Круїзний лайнер – це величезний плаваючий готель, в якому працює близько тисячі осіб обслуговуючого персоналу. Їх завдання – забезпечити комфортне перебування відпочиваючих під час круїзу.

На судно постійно потрібні офіціанти, покоївки, круп'є, фотографи і відеооператори, нянечки, аніматори, перукарі, майстри нігтьового сервісу, масажисти та представники десятки інших фахівців. Середня зарплата названих спеціальностей в середньому 1 тис. у.о. за місяць. А контракт зазвичай триває 4-6 місяців. Не важко порахувати, скільки можна отримати за рейс.

Знайти роботу через крюїнгове агентство в рази простіше, швидше і безпечніше, ніж, якщо робити це самостійно або шукати «корисні знайомства».

На сайті Global Marine Service оновилися гарячі вакансії для моряків в офшорі! Заповнюйте анкету і приходьте на співбесіду!