Вакансії для капітанаРобота капітана - це професія, яка вимагає відповідальності, дисципліни та професіоналізму. Далеко не кожен зможе впоратися з такою серйозною посадою. На вакансію капітана не кожен підійде: кандидат повинен пройти досить жорсткий відбір. Міжнародна морська організація встановила свої правила, які передбачають неухильне підпорядкування власників судна. Саме вона і визначає, чи гідний кандидат управляти судном.

Шукаєте роботу капітана: чия кандидатура зацікавить судновласників?

Судновласники не беруть будь-кого на цю посаду. Кожен кандидат проходить ретельний відбір, щоб продемонструвати свої навички та знання.

Що потрібно капітану, щоб отримати роботу?

  • Мати спеціальну освіту;
  • Вітаються кандидати з досвідом роботи;
  • Відмінне здоров'я. Потрібно пройти медичну комісію, спеціальні психологічні тести;
  • Обов'язкова вимога - вміння добре плавати;
  • На цю посаду беруть тільки дисциплінованого кандидата;
  • Особистісні якості;
  • Знати, як управляти судном та командою, а також вміти це робити.

На судні дуже багато залежить від капітана. В першу чергу, мова йде про безпеку життя людини, екології та збереження судна. Ця людина не має права на помилку. І коли оновлюються вакансії для капітана, вимоги до них бувають більш ніж жорсткими, як і сам наступний відбір.

Ви впевнені в тому, що робота капітана - це ваше? Тепер перед вами стоїть завдання, як знайти роботу, влаштуватися на судно максимально швидко і безпечно? Як знайти того роботодавця, який довірить вам не тільки екіпаж, а й сам корабель. І, врешті-решт, як знайти роботу мрії?

У цьому випадку найбільш правильним рішенням стане звернутися в крюїнгову компанію. Така компанія стане кращим помічником в пошуках роботи, яка візьме рішення найголовніших питань на себе.

Працевлаштування

Щоб пройти співбесіду з іноземним судновласником, не потрібно їхати за кордон. Крюїнгова компанія - це посередник між власником судна і здобувачем. Якщо ви хочете отримати роботу по вакансії капітан далекого плавання, для початку потрібно заповнити анкету на сайті та отримати запрошення на співбесіду. Якщо на співбесіді ви проявите себе як професіонал високого рівня, ви зможете вже готуватися до співбесіди з судновласником. Не забудьте взяти з собою всі документи, що у вас є, рекомендації з минулих робіт.

У підсумку великі шанси, що ви зможете отримати бажану роботу в морі, підписати довгостроковий контракт, отримати хороші умови роботи і заробітну плату. До речі, що стосується заробітної плати, то в місяць капітани далекого плавання можуть отримувати від 5 тис. у.о.

Не втрачайте час! Крюїнгова компанія G.M.S. допоможе вам знайти бажану роботу і ви можете піти в рейс найближчим часом. Проявіть себе як цінний співробітник, і ви зможете високо піднятися по кар'єрних сходах, забезпечити своє життя і життя своєї родини молоком та медом, побачити світ і розвиватися професійно.