Крюїнг вакансіїЛаскаво просимо на сайт крюїнгової компанії «Global Marine Service», яка допомагає у працевлаштуванні моряків. Ми не просто пропонуємо крюїнг вакансії, ми вирішуємо питання пошуку роботи для моряків і набір штату першокласних фахівців судновласнику. Ми анкетуємо, проводимо співбесіди, здійснюємо допомогу в отриманні документів та допомагаємо піти в рейс в найкоротші терміни.

Почніть пошук роботи прямо зараз! Пропонуємо актуальні вакансії крюїнгу України. Заповніть анкету і приходьте на співбесіду!

Одеса - це морські ворота Україна і один з найбільш значущих портів чорноморського узбережжя. Саме тому 80% моряків вивчають крюїнг України в цьому місті. З огляду на досить складну ситуацію з роботою на суші, перспектива працювати в морі здається дуже привабливою. Однак самостійно знайти роботу на престижному лайнері дуже складно, тому моряки і судновласники воліють працювати через посередників - крюїнгові компанії.

Крюїнгова компанія - посередник між судновласником і моряком. Компанія займається підбором персоналу для зарубіжних роботодавців.

Багато судноплавних компаній відкривають вакансії в крюїнгових компаніях України, щоб забезпечити себе потрібним персоналом. Але як серед усього цього розмаїття вибрати надійне і перевірене агентство? Перше, про що ви повинні знати, коли будете вивчати крюїнгові компанії, це те, що серйозні компанії не беруть передплату за працевлаштування, адже це забороняється всіма міжнародними морськими конвенціями.

Одеські моряки доручають пошук роботи крюїнговій компанії «Global Marine Service»

«Global Marine Service» - це експерт в питаннях супроводу та пошуку кваліфікованих співробітників на лайнери. У нас найкращі кадри і це підтверджують не лише анкети претендентів, але кількість продовжених контрактів. Якщо говорити в цифрах, то вакансії крюїнг допомогли більш ніж 3500 морякам знайти гідну роботу в морі. Ми ретельно відбираємо кадри, тому наші моряки відмінно володіють іноземними мовами, чітко виконують свої обов'язки, мають досвід роботи в змішаних командах і великий досвід роботи на суднах.

Компанія «G.M.S» запрошує працьовитих, висококваліфікованих і дисциплінованих моряків різних спеціальностей. Якщо ви готові кинути виклик морю, хочете побудувати морську кар'єру, взявши швидкий старт, Вас зацікавлять вакансії - крюїнг

  • Швидкий пошук роботи в морі;
  • Регулярне оновленння вакансій;
  • Тільки престижні круїзні лайнери;
  • Великий вибір вакансій на різні морські і не морські спеціальності;
  • Допомога в оформленні морських документів;
  • Гарантоване працевлаштування.

Завдання нашого крюїнгового агентства - надавати послуги, які пов'язані з підбором і комплектацією екіпажів для судновласників, а також надання спектра послуг, пов'язаних з підготовкою моряка до рейсу.

Якщо вас зацікавили вакансії крюїнгової компанії, заповнюйте анкету на сайті. Після розгляду її ми зв'яжемося з вами і запросимо на співбесіду. Це стане вашим успішним стартом кар'єри.