Морські фірми в ОдесіКожен досвідчений моряк повинен знати, що таке крюиїнг і яке значення в їхньому кар'єрному становленні відіграють морські агентства. Для судновласників такі компанії виступають в ролі посередників. Тим самим судновласник уникає різного роду неприємностей, пов'язаних з пошуком і підбором кваліфікованих співробітників, які з тих чи інших причин не відповідають вимогам. Морська компанія України «Global Marine Service» допоможе вам знайти гідну роботу в морі в найкоротші терміни.

Морські фірми в Одесі допомагають піти в рейс. Як вибрати посередника?

В Україні крюїнгові компанії з'явилися кілька років тому, але вже встигли зарекомендувати себе як найшвидший і надійний спосіб знайти роботу в морі. Тому українські моряки, які планують піти в рейс, перше, що роблять, це моніторять не тільки морські круїзні лайнери, але і крюїнги.

Як ми вже говорили, основне завдання морського агентства «G.M.S» - здійснювати посередницькі послуги між капітаном судна і мореплавцями. При цьому морякам така співпраця вигідна:

  • Всі витрати бере на себе судновласник;
  • Крюїнгова компанія допомагає отримувати морські документи;
  • Це реальний спосіб знайти роботу в морі, тому як сьогодні судновласники не займаються самостійним відбором кандидатів.

За родом своєї діяльності ми часто стикаємося з питанням: а для чого потрібні крюїнгові компанії, якщо моряк може знайти роботу без сторонньої допомоги? Відповідь на таке питання досить проста: кожен моряк, що подає документи на роботу на той чи інший лайнер, перед роботодавцем не несе ніякої матеріальної відповідальності.

Що це означає? Роботодавець, він же власник судна в результаті некомпетентності моряка може понести істотні фінансові втрати. Тому судновласники перестраховуються і доручають пошук претендентів крюїнгу.

Потенційним співробітникам це також вигідно, тому що тільки уявіть, що судновласник, з яким ви хочете співпрацювати, знаходиться в іншій країні. Завдяки крюїнгу вам не потрібно буде нікуди їхати, витрачати гроші на квиток, проживання і зазнавати труднощів з перекладом. Рішення всіх цих питань судновласник візьме на себе. Вам потрібно лише підготуватися до співбесіди і добре її пройти.

Крюїнгова компанія «G.M.S» - це ваша можливість підвищити шанси отримати роботу в морі з високим доходом!

Вам не потрібно буде витрачати час на пошуки роботодавця, гортати сотні сторінок в Інтернеті і звертатися до сумнівних «помічників». Все, що для початку потрібно зробити - це заповнити анкету на нашому сайті, отримати запрошення на співбесіду і пройти всі її етапи.

Це найпростіший спосіб отримати роботу в морі. Ми представляємо найвідоміші круїзні лайнери, на яких мріють працювати всі моряки, тому не відкладайте свою кар'єру на завтра, прийміть правильне рішення прямо зараз.