Крюїнгова компанія globalmarine.com.ua оновила на сайті вакансії суднового електрика. Ми шукаємо досвідчених, відповідальних і цілеспрямованих людей, які хочуть отримати роботу в морі і готові працювати день і ніч. Ми представляємо інтереси найбільших судноплавних компаній, в штаті яких мріє опинитися кожен моряк. Будемо раді надати цікаву роботу з високим окладом, і допомогти як можна швидше піти в рейс.

Електрик судновий вакансії: опис професії, вимоги до кандидатів

Електрик судновий вакансії

Вимоги до кандидатів:

  • Стать - чоловіча;
  • Освіта - профільна;
  • Досвід роботи - бажано.

Що повинен уміти судновий електрик?

  • Вміти користуватися судновим електрообладнанням;
  • Вміти ремонтувати електрообладнання;
  • Вміти проводити техобслуговування електричного обладнання на судні;
  • Виконувати слюсарні та електромонтажні роботи;
  • Знати як і вміти користуватися контрольно-вимірювальними приладами;
  • Вміти діяти по тривозі;
  • Надавати першу медичну допомогу.

У кого є шанси отримати роботу на вакансії суднового електрика?

У пріоритеті у роботодавців кандидати з досвідом роботи. Також фахівець повинен володіти такими особистісними якостями, як відповідальність, витривалість, мужність, вміння швидко приймати рішення, так як часто моряку доводиться працювати в стресових умовах. Також важливо така якість як комунікабельність і вміння знайти спільну мову з людьми. Електромеханікам доводиться працювати в колективі, причому часто інтернаціональному, віддавати і виконувати накази, тому потрібно вміти спілкуватися і робити це правильно.

Хочете отримати роботу в морі? Досить моніторити «електрик судновий вакансії» на сайтах роботи. Заповнюйте анкету та приходьте до нас на співбесіду!

Global Marine Service – це відома в Одесі і Україні крюїнгова компанія, яка допомагає у працевлаштуванні моряків. Ми представляємо відомі судноплавні компанії, на яких мріють працювати моряки.

На сайті оновилися вакансії електрика на судні, тому запрошуємо вас ознайомитися з вимогами до кандидатів та заповнити анкету. Ми запросимо вас на співбесіду і, виходячи від результатів, будемо планувати ваше працевлаштування.

Крюїнгова компанія - реальний шанс працевлаштування

Потенційні працівники, які хочуть знайти роботу по знайомству або моніторять інтернет оголошення, як правило, якщо і знаходять роботу, то дуже складно і довго. І цьому є цілком логічне пояснення - судновласники ніколи не займаються пошуком співробітників самостійно, вони це доручають морським агентствам, тобто крюїнговим компаніяv.

Крюїнги відбирають кандидатів, проводять співбесіди, допомагають в отриманні документів, відкритті віз, замовляють готелі та авіаквитки (за рахунок судновласника) і допомагають гідному співробітнику знайти гідне місце роботи.

Будемо раді допомогти знайти вам роботу в морі з високою заробітною платою і хорошими кар'єрними перспективами!