Робота для моряків в офшоріРобота для моряків в офшорі особливо популярна. Це пов'язано з тим, що в офшорному секторі можна заробити куди більше, ніж в торгівельному. Моряків не лякає те, що специфіка роботи на суднах такого типу істотно відрізняється від інших. Якщо ви рішуче налаштовані піти в роботу на офшорне судно, наше морське агенство допоможе вам в цьому.

Особливості роботи в офшорному секторі

  • Сфера діяльності

Найчастіше доводиться працювати на наукових суднах, які вивчають поклади природних копалин або, наприклад, сейсмічну активність в океані. Також такі судна часто прокладають кабелі або інше обладнання по морському дну. Чим ще займається офшорний сектор: бурінням свердловин, встановленням стаціонарних платформ, створенням підводної інфраструктури різного типу, прокладанням трубопроводів, ліній зв'язку і кабелів, а також виконують інші завдання.

  • Тривалість контрактів

Це також одна з своєрідних властивостей роботи. Контракти коротші, ніж в торговельному флоті, як і відпустка між ними. Моряки, пропрацювавши на обох типах судів, впевнено говорять про те, що робота в офшорі має іншу специфіку, тому неправильно називати її більш легкою або важкою.

Що потрібно від фахівця?

Робота в цьому секторі вимагає від моряків спеціальної підготовки. Кожне судно оснащується обладнанням, яке відрізняється від інших конфігурацією. Це стосується навігаційної системи, яка має суттєві відмінності, тому щоб працювати з ними, потрібно окремо пройти навчання і отримати відповідні сертифікати. Але в цьому немає нічого дивного: погодьтеся, що знайти максимально точний час для буріння свердловини у відкритому океані - це складне завдання, яке потрібно вирішити дуже точно.

Кому робота морякам в офшорі буде доступною?

Акцентуємо увагу на тому, що частка офшорних судів становить не більше 3% в світі. При цьому кількість бажаючих, які б хотіли отримати таку роботу, в кілька разів більше. Це пов'язано знову ж з високою оплатою праці і зручними графіками. До того ж, така робота найчастіше пропонується тим, хто має досвід роботи на офшорному судні. Рідко коли власники компаній готові витрачати фінанси і час на навчання нового співробітника.

На сайті Global Marine Service оновилися вакансії на офшорі для моряків. Заповнюйте анкету та приходьте до нас на співбесіду!

Якщо ви розумієте, що хочете отримати роботу в морі в офшорному секторі, ми готові допомогти вам зробити це максимально швидко і безпечно. Наше морське агентство представляє інтереси офшорних суден, тому на сайті завжди є актуальні вакансії на різні спеціальності. Заповнюйте анкету і приходьте до нас на співбесіду. Якщо ви цінний співробітник і маєте досвід, то будьте впевнені, що ви отримаєте бажану роботу.