робота мотористом на судні

Зарплата моториста на судні вважається однією з найстабільніших, адже даний фахівець забезпечує безпеку руху корабля в морі. Середній рівень доходів моториста починається від 1500 у.о. і в залежності від досвіду, спеціалізації (моторист-токар, слюсар, матрос моторист або рульовий) і виду судна (баржа, танкер, пасажирське судно і т.д.) може істотно відрізнятися. Сьогодні дана вакансія користується популярністю у молодих людей, адже це гарна можливість працевлаштування на судно.

Робота в морі моторист на вантажних і пасажирських суднах

Робота мотористом на судні передбачає надзвичайно відповідальну посаду, до сфери відповідальності якої входить забезпечення безпечного пересування корабля, якісної роботи двигуна, енергоустановок, проведення ремонтних робіт механічних деталей, пристроїв, відповідальність за технічну безпеки на судні.

Саме тому основними вимогами до фахівців даної кваліфікації у більшості судновласників є:

  • Гарне фізичне здоров'я, зір;
  • Хороша стійкість до стресів;
  • Чудова координація рухів, концентрація уваги;
  • Знання і виконання всіх теоретичних основ професії;
  • Уміння працювати в команді, беззаперечне виконання наказів капітанського складу;
  • Знання і дотримання техніки безпеки;
  • Знання іноземних мов для роботи в інтернаціональній команді.

Моторист на судні є одним з ключових співробітників, від якісного виконання обов'язків яких залежить безпека судна і персоналу в цілому. Сьогодні більшість навчальних закладів випускають вузькопрофільних фахівців-мотористів, яких беруть на судна і без досвіду роботи.

Вакансії моториста в морі на сайті globalmarine.com.ua

Компанія «Global Marine Service» вже протягом 15 років є лідером з працевлаштування за морськими спеціальностями. З нами співпрацюють на постійних умовах кілька десятків іноземних судновласників, які готові взяти в команду, як фахівців з досвідом, так і без досвіду роботи.

Робота мотористом в море на сайті globalmarine.com.ua представлена вантажними і пасажирськими суднами, для працевлаштування на які необхідно:

  1. Заповнити анкету на сайті.
  2. З вами зв'яжеться наші менеджери, які призначать дату співбесіди, яка визначить ваші фізичні, професійні, особистісні якості.
  3. Після закінчення проведення співбесіди з усіма кандидатами, вам буде запропоновано приїхати до нас в офіс підписати контракт з представником судновласника або буде запропонована інша вакансія.

Якщо у вас залишилися питання щодо вакансій мотористів, представлених на нашому сайті, телефонуйте (048) 715-54-57.