Зарплата капітана корабляЗарплата для капітанів – один з основних питань, що виникають при працевлаштуванні старшого капітанського складу корабля. Сьогодні велика кількість іноземних судновласників охоче бере на роботу українців на вакансії капітанів завдяки високій компетентності, працездатності і відповідальності при виконанні обов'язків. Початковий рівень капітанського місячного доходу становить від 5 у.о., проте в залежності від виду судна (танкера, баржі, пасажирського або вантажного судна) заробітна плата може істотно відрізнятися.

Зарплата капітана корабля: основні вакансії від «Global Marine Service»

«Global Marine Service» - українська крюінгова компанія, яка протягом 15 років успішно працевлаштовує українців на іноземні судна. Завдяки великому досвіду роботи, хорошій репутації, як серед роботодавців, так і серед кандидатів на вакансії, професійному підходу, за роки роботи ми успішно влаштували на роботу кілька тисяч моряків. Великою популярністю серед кандидатів користуються вакансії на капітанські посади, однак до таких кандидатів висувають великий обсяг вимог та обов'язків.

Капітан судна здійснює:

 • Повне керівництво судном і екіпажем;
 • Здійснення всіх адміністративних повноважень;
 • Забезпечення безпечного плавання і збереження всіх членів екіпажу;
 • Утримуванная судна, всього технічного оснащення в належному вигляді;
 • Забезпечення належної роботи всіх служб на кораблі.

Як вищий керівник на капітана лягає вся відповідальність за судно і екіпаж під час плавання, тому зарплата капітана судна повинна відповідати великій кількості обов'язків, статусу і складності роботи.

Які переваги роботи в морі?

Серед переваг роботи на судні слід назвати:

 1. Високий щомісячний дохід, який часто в рази відрізняється від зарплати фахівців на суші. Що стосується зарплати капітана, то в залежності від виду судна, досвіду, пропозиції судновласника - то вилка істотно відрізняється від 3 у.о. до 20 тис. у.о.
 2. Кар'єрний ріст - при правильному підході, бажанні, завзятості в 30 років вже можна стати капітаном.
 3. Компанія-судновласник бере на себе відповідальність щодо повного забезпечення фахівця під час перебування в морі.
 4. Можливість подорожувати по світу.
 5. Робота в інтернаціональному колективі, вдосконалення знання іноземних мов
 6. Тривала відпустку (від 4 до 6 місяців).

Серед мінусів слід назвати складну фізичну працю (робота може займати до 12 годин на добу), тривалу розлуку з рідними, постійне перебування в замкнутому просторі, відсутність пенсійного забезпечення державою.

Багато молодих людей бачать в морських спеціальностях хороший спосіб пристойно заробити, не звертаючи уваги на недоліки даної роботи. Адже, наприклад, зарплата капітана далекого плавання - від 5 до 25 тис. у.о., при цьому умови роботи аж ніяк не можна назвати легкими.

Якщо ви володієте хорошими теоретичними знаннями, у вас є досвід роботи на капітанських посадах, добрий послужний список, заповніть анкету на нашому сайті на вакансії капітана корабля і ми запросимо вас на співбесіду!