вакансії судновий електромеханікНа сайті крюїнгової компанії globalmarine.com.ua оновилися вакансії для суднових електромеханіків. Якщо ви плануєте отримати роботу в морі, рекомендуємо ознайомитися з вимогою до кандидатів на цю посаду і заповнити анкету. Ми пропонуємо реальне працевлаштування та гарантуємо допомогу на кожному етапі співпраці.

Опис вакансії електромеханіка на судні

Ця професія приваблює фахівців досить високим окладом. Середня зарплата становить 17 тис. грн., а якщо пощастить, то і до 30-ти тисяч може дотягнути. Це цікава робота з досить складними вимогами до кандидата і обов'язками, але, тим не менше, попит на неї ніколи не падає.

Роботодавець хоче бачити в своєму штаті працівника чоловічої статі з технічною освітою. Вітаються кандидати, у яких вже є досвід роботи за фахом і наявністю свідоцтва, яке підтверджує кваліфікацію.

Кілька важливих фактів про роботу суднового електромеханіка

Якщо вас зацікавили вакансії суднового електромеханіка, вам буде цікаво дізнатися про цю професію більше:

  • Спеціаліст повинен вміти контролювати роботу, орієнтуючись на прилади та на власний слух. Кожен електромеханізм, який є на судні, видає конкретний гул і шум. Спеціаліст повинен за допомогою слуху визначити, чи є відхилення в роботі, і який прилад потребує уваги.
  • У вимогах до кандидата на посаду суднового електромеханіка зазвичай не вказують такі риси, як сміливість, холоднокровність, рішучість, відповідальність, спостережливість. Та ця людина, навіть в найбільш непередбачуваних і екстремальних ситуаціях, повинна залишатися спокійною.
  • Це професія створена для тих, хто любить працювати з електротехнікою, на морі і готовий багато чим пожертвувати заради тривалих рейсів.
  • • Служба на морі вимагає від моряка фізичної підготовки, витривалості, спритності, знань і вміння легко знаходити спільну мову з різними людьми.

Хто не зможе отримати цю роботу?

Деякі кандидати не зможуть стати електромеханіками в зв'язку з такими проблемами зі здоров'ям як порушений вестибулярний апарат, дефекти зору і слуху.

Де отримують професію?

Ті, хто планує стати електромеханіком, повинні закінчити середнє спеціальне морехідне училище і вище інженерно-морське училище. Після закінчення вони отримують диплом з кваліфікацією техніка-електромеханіка.

Де знайти актуальні вакансії суднового електромеханіка і як влаштуватися на роботу?

Сотні бажаючих хочуть отримати роботу в морі, але отримують лише одиниці. Чому так відбувається? Тому що обраний неправильний підхід до пошуку роботи. Сьогодні судновласники шукають співробітників через крюїнгові агентства, такі як Global Marine Service. На нашому сайті ви завжди знайдете актуальні вакансії суднового електромеханіка, з докладним описом вимог.

Рекомендуємо заповнити анкету і відправити її електронною поштою. Якщо ваша кандидатура зацікавить, ми запросимо вас на співбесіду. Це найпростіший, надійний і до того ж безкоштовний спосіб отримати роботу в морі, а не нескінченно моніторити вакансії суднового електромеханіка.