матрос 2 класса вакансииМатрос 2 класу робота є одним з найпопулярніших запитів серед претендентів на морські спеціальності, що бажають піти в рейс на престижному пасажирському судні. Сьогодні дана вакансія одна з найактуальніших як серед молодих фахівців, які не мають досвіду роботи на судні, так і серед досвідчених матросів. Популярність даної спеціальності пояснюється високим рівнем заробітної плати, можливістю працевлаштування на іноземне судно, перспективою кар'єрного росту та успішного старту для морських посад.

Робота матрос 2 класу – переваги працевлаштування

Вакансії матрос 2 класу є одними з найбільш затребуваних серед наших партнерів – іноземних судновласних компаній, які зацікавлені в працевлаштуванні українських фахівців на дані вакансії. Крюїнгова компанія «Global Marine Service» вже протягом 15 років успішно наймає для своїх партнерів фахівців на морські спеціальності, як з досвідом роботи, так і випускників профільних морських вузів. Вакансії матросів 2 класу можна знайти на нашому сайті в розділі з вакансіями, в якому представлена вся необхідна інформація для кандидатів.

Ми проводимо пошук кандидатів для працевлаштування на вантажні та пасажирські судна, основними посадовими обов'язками є:

  • Технічне обслуговування палуби;
  • Виконання обов'язків відповідального, утримання курсу судна (за дорученням вахтового помічника);
  • Виконання господарчих робіт на кораблі;
  • Участь у швартових і вантажних роботах.

Дана вакансія також містить в собі несення пожежної вахти і включення ходових вогнів у вечірній і нічний час доби. Саме тому велика кількість вимог, що висувають кандидатам на посади: знання професійних засад, особливості будови судна, знання іноземних мов, фізичне здоров'я, знання аварійно-рятувальних і протипожежних правил.

Робота матросом 2 класу: що пропонує «Global Marine»

Наша компанія «Global Marine» успішно працює на ринку тривалий період, за цей час ми зарекомендували себе як професійна команда, як серед кандидатів на посади, так і серед судновласницьких компаній. Професійна команда, індивідуальний підхід і любов до власної роботи дозволяють нам залишатися лідерами в крюїнговому бізнесі в Україні вже не один рік.

Щоб знайти кращого кандидата на шукану посаду, ми проводимо кілька етапів співбесіди:

  1. Перевіряємо всі анкети кандидатів на посади.
  2. Проводимо співбесіду з кандидатом, на якій оцінюємо професійні, фізичні та особисті особливості.
  3. Разом з представником іноземної судновласницької компанії підписуємо двосторонній договір працевлаштування.

Всі кандидати, які заповнили анкету на нашому сайті, автоматично потрапляють в нашу базу кандидатів, і при наступному наборі на потрібну вакансію, ббудуть брати участь у конкурсі.

Щоб успішно працевлаштуватися на вакансію матроса другого класу, заповни анкету на нашому сайті, і вже завтра ми запросимо тебе на співбесіду!