робота в офшорі для моряківРобота в офшорі морякам відкриває великі кар'єрні перспективи. Сьогодні це вважається однією з найбажаніших робіт, і все через високу заробітну плату. Крім того це гарна можливість швидко піднятися по кар'єрних сходах. Однак далеко не кожному вдається осилити роботу в цьому секторі. Одного лише бажання не вистачить, щоб працевлаштуватися. Претенденти на цю посаду повинні пройти спеціальне навчання і мати знання.

У кого є шанси отримати роботу в офшорі?

На суднах такого типу є специфічна техніка, з якою часом вкрай непросто розібратися. Не кожному під силу розібратися з управлінням декомпресійними камерами, не всі зможуть подужати систему динамічного позиціонування або зрозуміти, як працює система занурення. Власники офшорних суден зацікавлені в співробітниках, які зможуть точно визначити місце, де почати буріння, розрахувати точну кількість матеріалу для монтажу та вирішити інші складні завдання. Висновок один: робота на офшорних суднах чекає виключно підготовлених фахівців.

Хочеш працювати в офшорі? У тебе є шанс!

Українські моряки завжди швидше за інших зможуть знайти роботу в цьому секторі, тому що роботодавці цінують їх за досвід, прагнення працювати та гарну освіту. Саме завдяки цьому вони швидко стають по-справжньому універсальними працівниками, яким під силу освоїти техніку управління складними системами, які є на суднах.

Моряки говорять про такі переваги роботи в офшорному секторі:

  1. Гідний оклад - це головний стимул пошуку роботи в офшорі. Добовий оклад моряка часто становить 600-800 доларів в день;
  2. Можливість побудувати графік роботи, який буде зручний моряку;
  3. Можливість зануритися в цікавий робочий процес. В офшорному флоті величезна кількість суден, які призначаються для виконання різних процесів. Такий вид діяльності для фахівця може стати не тільки цікавим, а й захоплюючим. Саме тому це ніколи не зрівняється з роботою в торговельному флоті.
  4. Ви отримаєте цінний досвід. На такому судні ви зможете отримати нові знання та вміння щодо роботи з усіма системами, що зробить з вас фахівцем високої кваліфікації. Тому в майбутньому у вас ніколи не виникнуть труднощі з працевлаштуванням.

Робота для моряків в офшорі Одеса: як отримати пропозицію?

Є кілька варіантів отримати роботу в офшорному секторі. Щоб стати членом команди судна такого типу, перше, що потрібно зробити, це пройти навчання за кадетською програмою, в ході якої ви зможете отримати не тільки заповітний диплом, а й досвід. Це допоможе вам просуватися по кар'єрних сходах.

Ще один варіант - це отримати роботу на судні, яке готується для переміщення від верфі до замовника. Таким чином, ви зможете проявити всі свої вміння, і в підсумку отримати довгоочікуване запрошення на роботу. Практика показує, що ніколи не залишаться без уваги наполегливі і талановиті люди.

Третій спосіб - це заручитися підтримкою і допомогою крюїнгової компанії, яка представляє різні судна і є сполучною ланкою між роботодавцем і моряком.

Робота в офшорі для моряків Одеса - це реальність! Морське агентство ГМС допоможе вам знайти роботу, яка забезпечить вас фінансово і допоможе піднятися по кар'єрних сходах.