Вакансії 3 помічник капітанаСьогодні іноземні судновласники активно шукають українських фахівців для працевлаштування на посади різного рангу, в тому числі і на капітанські. Робота 3 помічник капітана з перспективою кар'єрного росту, можливістю отримання досвіду роботи на іноземних пасажирських суднах, професійною підготовкою для подальшого отримання капітанських посад. Крюїнгова компанія «Global Marine Service» вже протягом 15 років працевлаштовує українських кандидатів на капітанські посади, саме тому наші партнери, іноземні судновласники, звертаються до нас для пошуку кандидатів на посади помічників.

Вакансії третього помічника капітана: основні обов'язки

Найчастіше ті кандидати, які мають хороший послужний список, досвід роботи і бездоганне знання професійних основ, іноземних мов, мають більше шансів отримати бажану посаду. Віддається перевага амбітним, успішним кандидатам, які через 5 років можуть отримати і саму капітанську посаду.

Вимоги до вакансії 3 помічника капітана:

  • Несення навігаційної вахти на судні;
  • Знання змісту рятувальних засобів, пожежного обладнання в належному вигляді;
  • Питання GMDSS належать до сфери його обов'язків;
  • Планування, розташування і навантаження вантажу, баластні і вантажні операції відносяться до його компетенції;
  • Може виконувати обов'язки другого помічника, у разі його відсутності або хвороби.

Слід підкреслити, що крім гарної професійної підготовки, досвіду роботи на пасажирських суднах, судновласники віддають перевагу кандидатам з хорошою фізичною підготовкою, знанням іноземних мов, гарними особистісними якостями керівника. Великий спектр обов'язків, відповідальна робота, безпосередня робота з персоналом судна вимагає знань професійних основ, будови корабля, технічного обладнання на кораблі, знання навігації і лоції, основ метеорології і т.д. Саме професійній підготовці і приділяється велика увага під час співбесіди з кандидатами на посаду в крюїнговій компанії «Global Marine Service».

Як отримати посаду третього помічника капітана?

Вакансії третього помічника капітана оголошуються нашими партнерами - іноземними судновласницькими компаніями не дуже часто, це пов'язано з тим, що персонал на даних суднах працює тривалий період часу. На нашому сайті представлений актуальний перелік вакансій, який оновлюється щодня. Для тих кандидатів, які хотіли б працевлаштуватися на посаду 3 помічника капітана, необхідно:

  1. Заповнити анкету, яку можна знайти на сайті.
  2. Наші фахівці протягом 1 робочого дня зв'яжуться з вами, щоб запросити на особисту співбесіду, на якій велику увагу звертатимуть на професійну та фізичну підготовки, знання іноземних мов, особистісні характеристики.
  3. Спілкування з представником компанії-судновласника і висновок офіційного договору про працевлаштування.

Всі кандидати, які заповнюють анкету на нашому сайті, автоматично потрапляють в нашу базу кандидатів, і в разі оголошення конкурсу стають кандидатами на посаду.