Заробітна плата суднового електромеханіка від 15 тис. грн.
Освіта: технічна
Професія судновий механік на ринку праці України
Якщо проаналізувати статистики популярних сайтів роботи, за останній місяць в Україні відкриті понад 1000 вакансій за професією «робота судновий електромеханік» із зазначенням заробітної плати:
- Середня - 15 тис.
- Мінімальна - 8 тис.
- Максимальна - 28 тис.
Ще тридцять років тому електромеханічний факультет був одним з найпрестижніших. Абітурієнти повинні були витримати найскладніші іспити і пройти високий конкурс, і далі вчитися на одному з найважчих і серйозних факультетів.
Вимоги до електромеханіків
Якщо переглянути вакансії, судновий електромеханік, можна визначити найголовніші вимоги, які роботодавці висувають до потенційних працівників:
- Стать – чоловіча;
- Технічна освіта;
- Досвід роботи за фахом судновий електромеханік;
- Наявність кваліфікаційного свідоцтва;
- Читання технічної документації і креслень.
Робота судновим електромеханіком передбачає виконання таких робіт:
- Проводити техобслуговування і ремонт електрообладнання судна, електротехнічних засобів і електроприладів.
- Перевіряти електрообладнання після капітального ремонту або зимового періоду.
- Здійснювати збірку вузлів катерів, електрики, механіки.
- Працювати на слюсарному обладнанні.
- Перевіряти готовність суднового електрообладнання для використання судна за 15 хвилин до зняття якоря. Доповідати старшому механіку про готовність.
Умови роботи:
- Змінний графік або постійна робота;
- Робота на території роботодавця;
- Випробувальний термін 1-3 місяці;
- Соціальний пакет;
- Офіційне працевлаштування;
- Надання житла і харчування;
- Своєчасна виплата заробітної плати.
Хто такий судновий електромеханік і хто може освоїти цю професію?
Електромеханік повинен контролювати свою роботу не тільки по приладах, а й спиратися на слух. Всі електромеханізми видають певний гул і шум. Досвідчений співробітник, орієнтуючись за цими показниками, повинен розпізнати чи є відхилення в роботі електроприладів.
Можна піти глибоко в лірику і сказати, що для осягнення професії потрібно мати такі риси як сміливість, рішучість, пильність, відповідальність, спостережливість і холоднокровність. І найголовніше в будь-яких, навіть найекстремальніших ситуаціях не втрачати спокій і самовладання.
Цю професію пізнає той, хто любить працювати з електротехнікою і знає, як це робити. Він повинен прагнути будувати кар'єру в морі, хотіти побачити далекі краї і не боятися на кілька рейсів покинути рідних, близьких і звичний життєвий уклад. Про мореплавання зазвичай мріють мужні і відважні. Така професія вимагає бути фізично витривалим, добре загартованим, володіти потрібними професійними знаннями, вміти правильно встановлювати контакт з людьми.
Медичні протипоказання до освоєння професії. Існує ряд медичних показань, які можуть перешкоджати в отриманні престижної роботи суднового електромеханіка. До них відносяться порушення вестибулярного апарату, дефекти зору і слуху.
Як отримати професію суднового електромеханіка?
Електромеханіків готують у вищих інженерно-морських училищах і середніх спеціальних морехідних училищах. Після закінчення морехідного училища випускники спеціальності «Експлуатація суднового електрообладнання» отримують диплом, де вказана кваліфікація техніка-електромеханіка. Якщо ви закінчите вище інженерно-морське училище, то отримаєте кваліфікацію інженера-електромеханіка та диплом «Експлуатація суднового електрообладнання».
Професійне навчання - крок назустріч мрії
Спеціальність електромеханіка є одним з профілюючих напрямків підготовки морських фахівців. Також можна з упевненістю сказати, що у цій професії великі перспективи, з огляду на постійну нестачу висококваліфікованих морських інженерів-судномехаників.
Як знайти роботу? Ми підібрали для вас актуальні вакансії електромеханік на судні
Крюїнгова компанія «G.M.S.» допомагає знаходить роботу в море за вашою спеціальністю. Ми співпрацюємо з одними з найкращих суднових компаній, які зацікавлені в пошуку кваліфікованих фахівців. Не втрачайте час. Якщо ви хочете працювати електромеханіком, заповнюйте анкету і приходьте на співбесіду.