Щорічно тисячі моряків закінчують навчання і спрямовують погляд у море. Ну, ще б пак, хто не мріє стати капітаном далекого плавання, підкорювати безкраї морські простори і вести життя забезпеченої людини. Хороший моряк, який вибирає флот, натомість має хоч і важку, але неймовірно цікаву долю. А також можливість отримувати високу заробітну плату і подорожувати. Що містить в собі крюїнг в Одесі і що очікувати від професії моряка?

  • Служба;
  • Навчання;
  • Працевлаштування.

Ви не зустрінете на борту простих моряків

украина крюинг одессаНа флоті немає такого поняття як просто моряк. Структура екіпажу зазвичай однакова: є машинний і палубний екіпаж, які очолює капітан. У палубну службу входить старший, другий і третій офіцер, четвертий помічник капітана. Не забуваємо і про рядовий склад, в який входять кухарі, матроси, боцман, кухарський склад і офіціанти.

Якщо ми говоримо про пасажирське судно, то не забуваємо і про ряд додаткових фахівців, завдання яких забезпечувати комфортне і зручне плавання. В середньому екіпаж пасажирського судна може налічувати півтори тисячі осіб і навіть більше.

Морська освіта – це важливо

Коли ми говоримо про морську кар'єру, то в цьому випадку впевнено можна сказати, що профільна освіта – це важливо. Але якщо ви хочете стати простим мотористом чи матросом, то можна просто закінчити курс морехідної школи, який триває не більше року. Якщо у вас в планах підкорення іноземних судів, то без знання іноземних мов вам не обійтися. Перегляньте крюїнг Україна вакансії і ви переконаєтеся, що це важлива вимога роботодавців.

Майбутнім морським офіцерам для початку потрібно вступати у вищі морехідні навчальні заклади. Там можна і вчитися, і набиратися досвіду безпосередньо на практиці. Також вам доведеться пройти медичну комісію і спеціальний психологічний тест. Як показує досвід, море і погане здоров'я – речі не сумісні.

Моряк повинен вміти плавати. Щоб у разі чого міг плисти сам і буксирувати іншого моряка, який втратив свідомість. Це вміння зазвичай перевіряється кожні п'ять років спеціальною комісією.

Працевлаштування – наскільки швидко можна отримати гідну роботу?

Якщо ви перегляните Україна крюїнг Одеса вакансії, то побачите, що моряки постійно потрібні, причому на різні посади і судна. Найчастіше підбирають кадри і вирішують питання з оформленням документів крюїнгові компанії. Це такі посередники між судновласником і моряком. Зазвичай судновласники допомагають в оформленні і беруть на себе оплату за отримання морських документів, а також беруть на себе оплату перельоту на судно і назад.

Якщо у моряка не достатньо досвіду роботи, то йому запропонують контракт на 9-10 місяців. Якщо вибирати по високих зарплатах, то потрібно звертатися в американські і європейські компанії. Не забуваємо, що харчування за моряка повністю лягає на судновласника.

Як говорять відгуки про крюїнг в Одесі – робота моряком це тяжка праця, але добре оплачувана і дає можливість побачити світ і створити свій власний, забезпечити свою сім'ю і побудувати кар'єру.

Відгуки про крюїнг в Одесі – наскільки реально знайти роботу в морі?

Так просто в рейс ще ніхто не потрапляв, особливо якщо мова йде про престижні судноплавні компанії. Тому найкраще рішення – це звернутися в крюїнгову компанію. Власники судноплавних компаній ніколи не займаються пошуком співробітників самостійно. Вони укладають договір з морським агентством, яке і займається пошуком працівників.

Як це працює в G.M.S.?

G.M.S – це відома в Одесі та Україні крюїнгова компанія, яка допомагає піти в рейс. Ми активно допомагаємо як морякам з досвідом роботи, так і тим, хто тільки починає свій шлях і не знає куди звернути і з чого почати.

На сайті ви знайдете актуальні вакансії, і якщо серед них буде та, яка вас цікавить, заповнюйте анкету і надсилайте нам. Після її вивчення ми зв'яжемося з вами і запросимо на співбесіди, де обговоримо всі важливі нюанси, а ви зможете задати ваші запитання.

Українські моряки високо цінуються іноземними роботодавцями. Такі якості як порядність, працездатність, витривалість – все це допоможе вам знайти гідну роботу, з високим доходом та хорошими умовами.