Морские специальности вакансии

Ні для кого не секрет, що робота морські спеціальності – це високооплачувана робота з великою перспективою кар'єрного росту. Сьогодні велика кількість молодих людей (як за фахом, так і без відповідної освіти) прагнуть потрапити в море, влаштувавшись на вантажні судна, танкери, круїзні лайнери і т. д. Однак крім стабільної високооплачуваної роботи, морські фахівці отримують унікальну можливість подорожувати по світу, знайомлячись з новими культурами, працюючи поруч з представниками різних національностей і громадян різних країн. Тому крім чудового стану здоров'я, любові до моря, у кандидата, на посаду на вакансії у сфері морських спеціальностей, має бути високий рівень володіння іноземними мовами.

Вакансії в сфері Морські спеціальності, які сьогодні популярні в світі

«Global Marine Service» вже протягом довгого періоду вважається одним з найбільш потрібних крюїнгових агентств, як серед роботодавців, так і серед кандидатів на посади. Наша любов до власної роботи дозволила успішно працевлаштувати десятки тисяч кандидатів, гарантувавши їм офіційне працевлаштування, стабільний щомісячний дохід, а також успішно співпрацювати з провідними іноземними суднами.

Кому цікава робота в морі? Сьогодні піти в рейс на різні посади прагнуть як молоді фахівці, які нещодавно закінчили ЗВО за різними спеціальностями, та у яких відсутня практика роботи на суднах, так і молоді хлопці та дівчата, які хочуть гарантію власної фінансової стабільності, адже сьогодні індустрія роботи на круїзних лайнерах набирає небачених обертів в нашій країні.

Що ж необхідно для того, щоб успішно піти в море? Це питання є одним з найпоширеніших від людей, у яких відсутній досвід роботи в морі. Обов'язковими умовами працевлаштування для фахівців морських спеціальностей є:

  1. Обов'язкове знання іноземних мов (особливо англійської).
  2. Бездоганний стан здоров'я, адже більшу частину часу доводиться проводити в умовах «не суші», а також постійного, залежно від спеціальностей, фізичного навантаження.
  3. Успішне проходження співбесіди в крюїнговій компанії або іншій компанії, яка виступає в якості офіційного представника роботодавця.
  4. 4. Повне володіння необхідними знаннями власної морської спеціальності, а також техніки безпеки на судні.

Морські спеціальності в Одесі представлені великою різноманітністю, так як в нашій країні є велика кількість закладів вищої освіти, які випускають фахівців вузького і широкого профілю: суднових механіків, мотористів, матросів, кухарів, старшого офіцерського складу і т. д. А ось популярність круїзних турів у світі сприяли тому, що велика кількість нових спеціальностей на таких суднах – офіціантів, адміністраторів, перукарів, працівників з обслуговування номерів і т. д. являються потрібними в Україні.

Робота з морських спеціальностей від «GlobalMarineService»

«Global Marine Service» - провідне крюїнгове агентство в Україні, яке спеціалізується на підборі персоналу на судна різного призначення, гарантувавши офіційне працевлаштування, стабільну заробітну плату. Сьогодні ми забезпечуємо працевлаштування для фахівців різних морських спеціальностей, згідно їх переваг і наявним навичкам та досвіду.

«Global Marine Service» зарекомендувало себе як надійне агентство, з яким співпрацюють крюїнгові компанії зі світовим ім'ям, а також успішний центр підготовки моряків і навчальних курсів для різних морських фахівців. Ласкаво просимо на наш сайт, якщо:

  • Ви хочете отримати високооплачувану роботу на суднах;
  • Мрієте працювати в морі, а також хотіли б подорожувати під час роботи;
  • Легко володієте іноземними мовами і прагнете вивчати нові мови та вдосконалювати мовні знання;
  • Бажаєте отримати роботу, яка гарантує швидкий кар'єрний ріст.

«Global Marine Service» - ваш помічник в успішному проходженні співбесіди на іноземні судна, а також ваш гарант працевлаштування!