зарплата моряка в україніСьогодні однією з найпрестижніших професій у всьому світі є професія моряка - висока заробітна плата, перспектива кар'єрного росту, робота на престижних суднах, вивчення іноземних мов, відвідування різних країн - одні з головних переваг даної роботи. Однак якою б високою не була зарплата моряка в Україні, не кожен здатен працювати поза суходолом тривалий період.

Морські професії: основні переваги

Навколо морських спеціальностей завжди були суперечки, як і ряд плюсів та мінусів такої роботи. Однак велика кількість хлопчиків з самого дитинства мріють про морські подорожі, а потім пов'язують свою долю з морем. Так чи інакше, перевагами професії моряка можна назвати:

  • Висока зарплата моряків. Середні зарплати фахівців на суші в рази менше, ніж у початківця моряка. Залежно від посадових обов'язків, специфіці судна (пасажирські лайнери, танкери, балкери, контейнеровози і т.д.) рівень зарплати значно вище.
  • Можливість швидкого кар'єрного зросту. На думку фахівців, якщо починати свою кар'єру моряка в юному віці, то до 35-річного віку можна легко досягти звання «першого помічника капітана» або «капітана».
  • Оплачувані витрати на проживання. Будучи в морі, моряку судновласник виплачує всі витрати на одяг, харчування, проживання, можливі перельоти, в той час як на березі присутні великі щоденні витрати.
  • • Можливість подивитися світ. Моряками стають найчастіше ті, хто любить нововведення, подорожі по світу, а робота в морі має на увазі можливість побувати в різних точках земної кулі.
  • Можливість тривалого відпочинку. Найчастіше моряки знаходяться на суші від 3 до 6 місяців, подібним відпочинком не може похвалитися жоден фахівець, який працює на березі.
  • Удосконалення знань іноземних мов. В команду судна часто набирається інтернаціональна команда, що дає можливість не тільки вивчити мови інших національностей, а й культуру, традиції, кухню.
  • Затребуваність хорошого фахівця. Хороший послужний список дає можливість працевлаштування на більш перспективну роботу на іноземному судні. А темпи світового виробництва гарантують, що хороший моряк не залишиться надовго без роботи.

При такому великому списку плюсів, не слід забувати і про недоліки подібної професії: важка фізична праця, робота на вахті (буває і понад 12 годин на добу), робота, небезпечна для здоров'я, перебування в замкнутому просторі, тривала розлука з рідними, дорога вартість навчання, відсутність державних пенсій. Робота в морі хоч і передбачає високі зарплати моряків, проте вони залежать від рівня (початківець або з досвідом роботи), наявних знань і умінь, послужного списку з попередніх плавань, посади, специфіки судна тощо. Більшість крюїнгових компаній пропонують мінімальну зарплату для механіків, мотористів, матросів першого класу від 1000 у.о., яка з досвідом, стажем зростає в кілька разів.

«GlobalMarineService» - ваш помічник у працевлаштуванні

Крюїнгове агентство «Global Marine Service» вже протягом 15 років є однією з провідних компаній в Україні в даній сфері. За роки нашої роботи ми працевлаштували кілька тисяч моряків, успішно наймаємо персонал для іноземних судновласників. Великий досвід роботи, бездоганна репутація, любов до роботи, а також велика база моряків і судновласників допомагають нам успішно виконувати роль проміжної ланки між майбутнім працівником і роботодавцем.

Якщо ви мрієте про роботу в морі, активно вивчаєте мови, володієте гарним фізичним здоров'ям, то ми раді будемо допомогти вам в отриманні престижної роботи! Заповніть анкету на нашому сайті, пройдіть співбесіду і вже завтра підпишіть контракт зі світовим іноземним судновласником!

«Global Marine Service» - гід по працевлаштуванню морських спеціальностей.