Робота для моряків ОдесаКрюїнгова компанія G.M.S. відкриває нові вакансії на круїзний лайнер. Якщо ви молоді і амбітні, якщо ви хочете працювати в морі, отримувати високу заробітну плату, подорожувати, але при цьому розумієте, яка відповідальність стоїть перед вами - робота для моряків України в Одесі обов'язково вас зацікавить. Будемо раді допомогти вам повністю змінити своє життя на краще!

Одеса відкриває безмежні можливості для тих, хто мріє піти в рейс. При цьому шанси отримати гідну роботу мають всі: і ті, хто має спеціальну морську освіту і досвід, і ті, хто хоче заробити, подорожувати і спробувати свої сили на круїзних лайнерах. Работи вистачить на всіх!

Робота для моряків в Одесі, хто хоче отримати посаду на пасажирському (круїзному) судні

Круїзний лайнер - це величезний готель, який одночасно вміщує кілька тисяч пасажирів, гостей і командний склад. Люди сприймають круїз - як відпочинок, подорож, і завдання команди - забезпечити їм повноцінний відпочинок. Саме тому в крюїнгових агентствах завжди актуальна робота моряком в Одесі вакансії, де описуються вимоги до потенційного співробітника і перспективи роботи.

У кого є всі шанси влаштуватися на круїзний лайнер:

 • Переважний вік від 20-ти до 45-ти років;
 • Досвід роботи в конкретній сфері - бажано;
 • Знання на високому рівні іноземних мов: англійська в пріоритеті, але також вітається знання німецької та французької;
 • Такі особисті якості як доброзичливість, товариськість, витривалість, відповідальність;
 • Відсутність проблем з законом;
 • Наявність потрібних документів на виїзд (посвідчення моряка, закордонний паспорт).

Кожна вакансія має докладний опис того, яких співробітників бажає бачити потенційний роботодавець. Крім цього ви повинні розуміти, що навіть найскладніша робота в морі обіцяє багато цікавих перспектив і вагомих переваг, щоб не роздумуючи заповнити анкету.

Переваги роботи на круїзних лайнерах

 • Підтягти рівень англійської;
 • Можливість вивчити інші мови;
 • Добре заробити;
 • Знайти нових друзів;
 • Подивитися світ.

Уже після першого круїзу ви повернетеся іншою людиною. Ви не тільки подивитеся на життя в інших країнах. Подібна робота дасть вам хороший досвід в конкретній спеціальності, тому у вас буде більше шансів, ніж у інших знайти роботу на суші або стати цікавим кандидатам, щоб піти в наступний рейс.

 

Отримати роботу в морі просто! Крюїнгова компанія G.M.S. пропонує роботу!

Якщо вам цікава робота моряком в Одесі або ви хочете влаштуватися на круїзний лайнер стюардом, перукарем, кухарем, фотографом і т.д. - заповнюйте анкету на сайті. Ми співпрацюємо з відомими круїзними компаніями, тому на сайті завжди є великий вибір актуальних вакансій.

Тисячі претендентів вже пройшли співбесіду і готуються піти в рейс. Прийшла ваша черга змінити своє життя. Рекомендуємо до перегляду гарячі вакансії для персоналу круїзних лайнерів: рядовий, офіцерський і готельний персонал.

Заповнюйте анкету та приходьте на співбесіду! Робота в Одесі для моряків - шанс змінити життя!