морські вакансії одесаГарячі морські спеціальності є запорукою успішного працевлаштування, високої заробітної плати, а також можливістю отримати перспективної і цікавої роботи на морі. Сьогодні більшість іноземних судновласників шукають як досвідчених фахівців (на посаду високого рангу), так і початківця персоналу з можливістю швидкого кар'єрного росту. І це не дивно, адже морські спеціальності - одна з небагатьох професій, де при хорошому виконанні обов'язків, наявності досвіду і профільної освіти можна до 35-40 років отримати найвищу посаду - капітана корабля.

Морські спеціальності України: повний перелік на «Global Marine Service»

«Global Marine Service» є крюїнговим агентством з 15-річним досвідом роботи на ринку. За даний період часу ми працевлаштували кілька десятків тисяч моряків на провідні іноземні вантажні і пасажирські судна, успішно співпрацюємо з провідними світовими судновласниками, швидко закриваючи наявні гарячі морські вакансії.

Сайт «Global Marine Service» є зручною платформою для пошуку роботи українським морякам, забезпечення екіпажем різних суден. Завдяки зручному пошуку, постійного оновлення вакансій, а також великим списком судновласників, на нашому сайті можна швидко знайти необхідну інформацію, наявні вакансії. Наш інтернет майданчик покликаний допомагати людям морської спеціальності в отриманні роботи в максимально короткий період. Якщо вас зацікавили морські вакансії в Одесі, то вам необхідно:

  • Ознайомитися зі списком гарячих морських вакансій, які представлені на нашому сайті, для швидкого працевлаштування на престижні судна.
  • Відправити нам заповнену анкету з вашими даними (якщо вакансій, які вас цікавлять, немає у нас на сайті, ваша анкета буде зберігатися в нашій базі, щоб ми могли швидко з вами зв'язатися в разі появи роботи по вашій спеціальності);
  • Прийти до нас на співбесіду. Наше крюїнгове агентство виступає посередником між роботодавцем (судновласником) і можливими кандидатами на посаду. Щоб максимально точно оцінити кандидатів, ми проводимо особисті співбесіди, на яких ми оцінюємо рівень умінь, необхідних знань, мови, наявний досвід, фізичне здоров'я.
  • Підписання контракту. Останньою успішною дією на шляху працевлаштування на іноземні судна є підписання офіційного договору між роботодавцем (судновласником) і моряком.

Сотні найцікавіших і перспективних вакансій представлені на нашому сайті, які постійно оновлюються, в залежності від пошуку персоналу нашими партнерами (судновласниками).

Як дізнаватися про морські вакансії в Одесі?

Крюїнгове агентство «Global Marine Service» працевлаштовує моряків незалежно від місця проживання: ви можете бути киянином, одеситом або харків'янином - в будь-якому випадку оцінюватися будуть ваші знання, вміння, наявний досвід. І хоча наш офіс знаходиться в місті Одеса, за 15 років роботи агентства ми успішно працевлаштували українців незалежно від проживання: отримуючи анкету, ми запрошуємо вас на співбесіду, пропонуючи цікаву вакансію для кожного кандидата.

Якщо ви цікавитеся роботою на морі, то вам необхідно знати, що вас будуть оцінювати за:

  • Наявністю профільної освіти;
  • Досвідом роботу на судні;
  • Наявними професійними знаннями, уміннями;
  • Фізичною підготовкою та хорошому фізичному здоров'ю;
  • Знання іноземних мов;
  • Умінням працювати в команді.

На сайті globalmarine.com.ua кожен бажаючий може ознайомитися з гарячими вакансіями на морські спеціальності від наших партнерів, в яких надана повна інформація про майбутню роботу.