Цікавить реальна допомога в працевлаштуванні моряків? Хочете отримати роботу в море по морській і не-морської спеціальності? Виберіть свій успішний шлях, кому доручити влаштувати своє майбутнє, як вибрати крюїнгову компанію - про це в наступному матеріалі. Тільки практичні поради, які працюють.

Працевлаштування моряків

Чому Одеса працевлаштування моряків настільки затребуване:

  • У місті є кілька профільних навчальних закладів, які випускають кваліфікованих фахівців;
  • Робота в море обіцяє цікаві перспективи в плані кар'єрного росту;
  • Можливість вивчати мову і безкоштовно подорожувати;
  • У перспективі - висока заробітна плата в районі 4-10 тис. У.о.

 

Бажання стати моряком не достатньо, щоб отримати роботу в морі. Особливо це стосується тих, хто тільки починає її шукати. У непідготовленої людини труднощі можуть виникнути з самого початку, і першим постане питання: з чого почати?

Існує кілька шляхів працевлаштування:

  • Знайти роботу через посередника (крюинговое агентство);
  • Робота через посередника без ліцензії.

Щоб визначити, через який шлях працевлаштування моряків в Одесі виявиться результативним, швидким і безпечним. Ви самостійно виберіть той, який вам здається найперспективнішим.

      1. Робота через крюінгове агентство. Це означає, що не моряк шукає роботу, а робота моряка.

Крюінгова компанія - це ліцензійна допомога у працевлаштуванні. Це означає, що держава контролює морські компанії. Кожна крюїнгова компанія діє відповідно до конкретної Постанови. Безсумнівний плюс пошуку роботи через крюинг - це відсутність сплати за послуги. І шанси знайти роботу у хорошого кандидата завжди дуже високі.

      2. Робота через посередника без ліцензії

Це ризикований спосіб знайти роботу, тому як ніхто не гарантуватиме працевлаштування, при цьому такі “помічники” будуть вимагата стовідсотковох передплати за послуги. Якщо ви роботу не знайдете, гроші вам ніхто повертати не буде.

 Гарантоване працевлаштування для моряків! Крюінгова компанія G.M.S. надає допомогу в пошуку роботи на лайнерах. Це реальний шанс отримати роботу з високим окладом.

Крюінгова компанія G.M.S. - це працевлаштування моряків за цікавими та перспективними вакансіями. Це найкращий помічник моряка, який хоче швидко знайти пропозицію і піти в рейс. Компанія активно співпрацює із судновласниками, тому на сайті завжди великий список актуальних вакансій. Достатньо заповнити анкету і прийти в призначений час на співбесіду.

Заповни анкету і отримай роботу в море!