работа в море

Робота в морі приваблює романтикою і розповідями бувалих моряків, але відштовхує не завжди простими умовами роботи і розлукою з домом. Проте, поки одні вирішують, чи готові вони кардинально змінити своє життя і піти в рейс, інші активно та впевнено заповнюють анкети і проходять співбесіди в крюїнгових агентствах.

Перспективи, життя в постійній подорожі, висока зарплата та інші плюси роботи моряком

     1. Дуже висока заробітна плата

Якщо на суші багато хто готовий працюють за копійки, то в море йдуть тільки за дуже і дуже високими зарплатами. Зарплата в кілька тисяч у. о. – це не міф, а реальність. Вакансії із зазначеними зарплатами переконають вас у цьому, як тільки ви поглянете на цифри. Навіть якщо ми говоримо про вакансії на не морські спеціальності, ринок зарплат теж дуже високий. Наприклад, перукарям на круїзний лайнер пропонують 2 тис. євро в місяць.

     2. Кар'єрний ріст моряка реальний і швидкий

Якщо ви ретельно підійдете до планування свого майбутнього і грамотно сплануєте кар'єру, то ніхто не завадить вам уже до тридцяти років отримати високу посаду і звання. На суші про такі перспективи можна тільки мріяти.

     3. На час роботи – повне забезпечення

Під час рейсу і знаходження на судні, судновласний морський склад забезпечує всім необхідним. Моряки отримують одяг для роботи, повноцінне харчування, їм оплачують перельоти і готелі. Іншими словами у моряків немає звичайним щоденних витрат, без яких життя на березі складно уявити. Любителі економити однозначно оцінять.

     4. Жити в подорожі і бачити світ своїми очима

Незважаючи на те, що судно в порту перебуває не дуже довгий час, все одно у моряків завжди є час, щоб вийти і ознайомитися з новим місцем. При цьому у моряків більше шансів просто вибрати інше місце для життя і кардинально змінити своє життя.

     5. Довгі рейси, але і довга відпустка

В середньому у моряка в році 4-6 місяців, коли він може відпочивати від рейсу. Що істотно більше, ніж відпустка тих, хто працює на суші.

     6. Для допитливих – можливість дізнатися про нових людей, нові країни і нову культуру

Зазвичай, екіпаж складається з представників різних національностей, тому тут реально подружитися, завести знайомства і навіть вивчити нову мову і навіть не одну.

     7. На березі реальний шанс знайти роботу з високим окладом

 Компанії, які працюють в морській сфері при наймі співробітників обирають тих, хто може продемонструвати хороший досвід роботи. Зрозуміло, що з високим окладом.

Мінуси роботи моряком: чи так все безхмарно чи є підводні камені?

     1. Будьте готові до того, що ця робота важка фізично

Часто моряку доводиться працювати більше 12 годин без вихідних і свят. Також пам'ятай про такі фактори як постійна качка, зміна клімату і зміна часових поясів.

     2. Потрібно уважно стежити за здоров'ям

Потрібно дивитися реальності в очі і розуміти, що така робота може привести до серйозних наслідків і травм, особливо якщо не дотримуватися правил безпеки.

     3. Ви готові на час розлучитися з близькими?

Завдяки Інтернету розлука з сім'єю і близькими здається не такою складною, проте все одно потрібно розуміти, що моряки відірвані від сім'ї приблизно півроку.

     4. Пірати – реальна небезпека

Дуже часто судна проходять через зони підвищеної небезпеки, тому не варто виключати ризик потрапити під напад піратів. Торгові судна не можуть зберігати зброю, тому моряки в разі нападу виявляються практично беззахисними.

     5. Корабель – це замкнутий простір

Працювати в морі – це означає постійно перебувати на обмеженій площі і, не дивлячись на те, що найчастіше вони обладнані дуже добре, з усіх сторін ви будете оточені морем.

     6. Робота моряком – це постійне навчання

Одна з особливостей роботи на судні-це необхідність регулярно проходити перепідготовку і оновлювати сертифікати. Також потрібно своєчасно підтверджувати робочі дипломи. Будьте готові викластися на це не тільки фінансово, але і розплатитися часом. Але якщо вам пощастить, ви зможете знайти роботодавця, який за це все за вас заплатить.

Якщо ви хочете змінити своє життя, вас приваблює зарплата моряка та інші перспективи цієї цікавої, але непростою професії, заповнюйте анкету на сайті крюїнгового агентства і отримаєте запрошення на співбесіду.