Однією з найбільш затребуваних і популярних вакансій на суднах є робота судновим мотористом, адже саме від його якісних, точних виконань службових обов'язків залежить ефективне обслуговування головного двигуна корабля. Безсумнівно, дана кваліфікація суднових працівників є надзвичайно відповідальною, складною і значущою на судні будь-якого класу. Це пояснює той факт, що судновий моторист вакансії є успішним стартом кар'єри на морі для початківця технічного фахівця.

Вакансії в морі: моторист

Обслуговування головних систем корабля, двигунів, інших допоміжних механізмів - ось основні обов'язки суднового моториста, який крім цього несе вахтенну, суднову, ходову, стоячу і машинну вахти. Більшість роботодавців віддають перевагу наступним кандидатам:

судновий моторист на globalmarine

 • Спеціальна технічна освіта;
 • Наявність практичного досвіду роботи з системами корабля;
 • Знання іноземних мов;
 • Повна професійна придатність, відсутність серйозних захворювань;
 • Готовність до навчання та підвищення кваліфікації;
 • Старанність, посидючість і стресостійкість;
 • Знання і виконання суднової дисципліни, беззаперечне виконання наказів керівництва.

Багато початківців, технічних працівників на кораблі, у яких не було укладених контрактів і досвіду роботи на судні, хочуть влаштуватися мотористами, щоб освоїти ази професії. Однак, незважаючи на високу заробітну плату, прекрасну можливість кар'єрного росту та вивчення практичних основ професії, робота суднового моториста є складною, що полягає в постійному знаходженні серед моторів, здатність переносити шуми двигунів, працювати в умовах тривалого перебування в морі.

Що ж входить в обов'язки моториста?

Згідно з посадовими обов'язками судновий моторист має пряме підпорядкування 1 помічникові механіка, проте його керівником в період несення вахти є вахтовий механік. Серед великої кількості вимог до виконавців даної професії, головними вимогами є беззаперечне виконання власних обов'язків:

 • Точні знання головних енергетичних установок, різні допоміжні системи, а також уміння їх обслуговувати;
 • Знання технічних і нормативних показників енергетичних установок на судні;
 • Участь в ремонті, обслуговуванні наявної суднової техніки;
 • При виконанні своїх обов'язків дотримуватися всіх правил по експлуатації техніки на кораблі;
 • Повинен вчасно проводити повне технічне обслуговування систем, механізмів, які є в його розпорядженні;
 • Знання, а також вміння управляти трубопроводами, вентилями, клапанами суднових систем;
 • Докладні знання, а також розуміння принципів роботи, показників всіх механізмів, приладів, якими завідує.

Також згідно з призначенням старшого механіка судновий моторист може виконувати і інші суднові роботи, які не входять до кола його обов'язків, однак він допускається до таких робіт тільки після отримання детального інструктажу з техніки безпеки праці.

Почни кар'єру суднового моториста разом з «Global Marine Service»

Вакансії моториста на судно ви можете знайти на сайті «Global Marine Service», адже у нас представлений найповніший список вакансій на престижних суднах. Пошук роботи на кораблі разом з «Global Marine» - це успішний пошук перевірених роботодавців, впевненість у проходженні співбесіди, можливість отримання початкового навчання для новачків суднових професій і досвідчених фахівців. Завдяки успішному 20-річному досвіду в сфері крюїнгу, професійному колективу і бездоганної репутації, як серед роботодавців, так і серед претендентів, «Global Marine» сьогодні є провідним морським агентством в Україні.

Якщо ви мрієте про роботу в море, хотіли б почати кар'єру суднового моториста, отримувати високу заробітну плату згідно зі світовими стандартами, ласкаво просимо на сайт «Global Marine». Тут ви знайдете престижну роботу на іноземних суднах, адже наймом співробітників для них займаються саме наше крюїнгове агентство.

«Global Marine» - справжній помічник у працевлаштуванні морських фахівців.