вакансії 3 помічник капітана3 помічник капітана вакансії є актуальним пошуком роботи для успішного морського фахівця з хорошим досвідом роботи і успішним послужним списком. У разі, якщо співробітник добре себе проявляє на посадах нижчої та середньої ланки на суднах, то можливе підвищення до звання «третього помічника капітана» вже через пару років. Сьогодні іноземні судновласники активно шукають амбітних, успішних, професійних працівників на дану посаду через крюїнгову компанію «Global Marine Service».

Вакансії помічника капітана: які основні вимоги?

Сайт globalmarine.com.ua - це відкритий майданчик для пошуку різноманітних вакансій з морських спеціальностей. Нашими партнерами є велика кількість іноземних судновласників, які довіряють нам питання працевлаштування як на посади нижчої ланки, так і на керівні посади на судні. І хоча вакансію третій помічник капітана на нашому сайті ви зустрінете досить часто, існують особливі вимоги для кандидатів на дану вакансію.

В обов'язки 3 помічника входить:

     ✔  Бути відповідальним під час навігаційної вахти з безпеки судна;

     ✔  Питання обслуговування рятувальних засобів, пожежного обладнання відносяться до компетентності 3-го помічника;

     ✔  Під час перебування в порту несення відповідальності за належний стан секстантів, біноклів та іншого обладнання;

     ✔  Бути відповідальним офіцером з питань GMDSS, систем зв'язку при НС;

     ✔  Бути відповідальним за безпеку, ефективність несення вахти під час навантаження судна на суші - відповідати щодо питань планування, розташування вантажу, проведення баластних, вантажних операцій;

     ✔  При аварійних ситуаціях виконує обов'язки 2ого помічника капітана.

3rd officer вакансії вимагають від кандидатів хорошої професійної підготовки, особистісних якостей як для гарного керівника, фізичної підготовки, здоров'я, знань іноземних мов і вміння працювати в команді. Під час перебування на морі під час навігаційної вахти він повинен доповісти капітанові про виконану роботу, вантажних операцій або палубних робіт - старпому, при цьому на берег він може зійти з дозволу капітана.

Вакансії 3 помічник капітана: найкраща робота на globalmarine.com.ua

Даний офіцерський склад виконує великий спектр обов'язків, також він повинен знати посадові обов'язки другого помічника капітана, щоб в разі необхідності бути готовим виконувати його обов'язки. Тому особливу увагу необхідно приділити фундаментальним знанням по технічним особливостям технічного суднового устаткування, навігації, лоції, GMDSS, МППСС, метеорології, іноземних мов і т.д. Якщо ви володієте всіма необхідними знаннями, за плечима у вас хороший досвід роботи на суднах, заповніть на нашому сайті анкету і вже завтра ви прийдете на співбесіду як кандидат на посаду третього помічника!

Вакансії 3 помічник капітана Одеса - повний перелік вакансій на сайті globalmarine.com.ua!