msc одесаКрюїнгова компанія «Global Marine Service» давно завоювала довіру як серед представників морських спеціальностей, які хотіли б працевлаштуватися на іноземні судна, так і серед іноземних судновласників, які шукають компетентний персонал в Україні. Одним з партнерів нашої компанії є MSC Crewing Services Одеса, успішна співпраця з якою триває вже кілька років. За роки співпраці компанія MSC працевлаштувала кілька сотень українських моряків, надавши їм комфортні умови роботи.

MSC Service: як працевлаштуватися на їх судна

MSC Agency є іноземною компанією, яка наймає в Україні різний судновий персонал: механіків, мотористів, інженерів, офіціантів, кухарів і т.д. Висока заробітна плата, оптимальні умови праці, можливість подорожувати, а також удосконалювати свої знання мов і професійні навички є одними з головних переваг для працевлаштування на круїзні лайнери MSC.

MCS Cruises Україна для кандидатів на вакантні посади висуває особливі вимоги до професійної та фізичної підготовки. Для того, щоб успішно працевлаштуватися на лайнери MSC вам необхідно:

       Заповнити анкету, яка розміщена на нашому сайті globalmarine.com.ua;

       Якщо ваша анкета підійде за вимогами даного роботодавця, ми запросимо вас на співбесіду;

       По проходженню успішної співбесіди вам буде запропоновано підписати контракт з MSC Ukraine на відповідних для обох сторін умовах.

Отримати престижну роботу в МШК Україна досить просто, подробиці можна прочитати на нашому сайті globalmarine.com.ua.

Вимоги до кандидата від компанії MSCMSC

Крюїнгова компанія MSC успішно співпрацює з нашою компанією протягом більш ніж 10 років: найм компетентних і професійних співробітників, що відповідають всім необхідним вимогам нашого партнера, є запорукою багаторічної співпраці.

Є перелік вимог для кандидатів на посади від MSC Україна, які є обов'язковими для успішного проходження співбесіди:

  1. Відмінне фізичне здоров'я, адже робота на судні передбачає постійне перебування поза умовами суші, необхідність нічної вахти, фізичних навантажень і т.д.

   2. Гарне знання іноземних мов, адже робота на MSC Одеса - це робота в інтернаціональній команді на судні.

    3. Професійні знання та вміння, профільну освіту (для високих посад).

    4. Неконфліктність і вміння працювати в команді, підпорядкування наказам

MSC Odessa, крім безпосереднього найму на морські спеціальності на власні судна, працевлаштовує і обслуговуючий персонал для лайнерів - офіціантів, покоївок, масажистів, перукарів, майстрів з манікюру і т.д. Саме тому, якщо ви зацікавилися в отриманні даної престижної вакансії, відправляйте нам ваше резюме - в разі, якщо у даного судновласника є відкриті вакансії - після успішного проходження співбесіди ви отримаєте роботу своєї мрії, а якщо вакансій на даний період немає - ми збережемо вашу анкету до наступного набору персоналу.

«Global Marine» – надійний помічник в питаннях працевлаштування на іноземні судна!