Norwegian Cruise Line є, мабуть, однією з найбільш популярних сьогодні круїзних компаній, адже щорічно кілька сотень тисяч чоловік обирають подорожі саме на цих круїзних лайнерах. Підвищена комфортабельність судна, ексклюзивні умови і послуги проживання, оптимальні ціни, прекрасні маршрути для подорожей - ось найголовніші переваги даних круїзів. Однак більшість відпочиваючих на лайнері відзначають компетентну і професійну команду на судні, питанням найму яких займається наша крюїнгова компанія «Global Marine Service».

Морські круїзи NCL вакансії на суднах

Круїзи Norwegian Cruise Line користуються популярністю не тільки серед любителів подорожувати, але і серед морських фахівців: механіків, матросів, інженерів, офіціантів на судні, масажистів, перукарів і т.д. Щорічно судна фірми NCL наймають персонал для круїзних подорожей.

Що необхідно зробити, щоб стати членом інтернаціональної команди лайнерів «Norwegian Cruise Line»? Для цього необхідно:

     1. Заповнити анкету, яку ти знайдеш на сайті globalmarine.com.ua.

     2. Прийти до нас на співбесіду, де ми складемо оцінку твоїх професійних, особистісних і фізичних показників.

     3. Підписати контракт з провідною світовою компанією.

Слід зазначити, що NCL вакансії користуються великою популярністю серед кандидатів на посаду, завдяки високому окладу, перспективі кар'єрного росту, можливості подорожувати і пізнавати світ в комфортабельних умовах на судні.

Знайди роботу за фахом на сайті globalmarine.com.ua

Щодня список вакансій на нашому сайті оновлюється пошуком персоналу наших партнерів. Якщо ти мрієш отримати престижну роботу на круїзних лайнерах - відправ свою анкету сьогодні, щоб вона потрапила в нашу базу і при наступному наборі персоналу за твоєю спеціальністю - прийди першим на співбесіду!

«Global Marine Service» - ваш особистий помічник з працевлаштування на круїзні лайнери!