круїзний лайнерПогодьтеся, що звучить як мрія: кинути все, знайти круїзний лайнер в Одесі, і повернутися через півроку абсолютно новою людиною. Чому круїзні лайнери користуються такою популярністю? Чому так багато компаній шукають співробітників, обіцяючи дуже привабливі перспективи? Все про це знає і розповість крюїнгова компанія G.M.S.

Збільшення кількості круїзних компаній

Якщо дивитися об'єктивно, то можна зробити один висновок: жодна інша сфера діяльності не змогла вирости так, як це сталося з круїзним сервісом. Статистика показує, що за минулі чотири роки відомі круїзні компанії, такі як global cruise line, збільшили не тільки штат, а і кількість суден практично в два рази. Крім цього збільшилася кількість нових круїзних компаній, які активно підкорюють ринок круїзів.

Це говорить тільки про те, що в найближчі роки кількість робочих місць буде збільшуватися як мінімум в три рази. Круїзний лайнер - це плаваюче місто, яке приймає і забезпечує сервіс найвищого рівня, а також демонструє гостинність за світовими стандартами. І це при тому, що круїзний лайнер вміщує понад три тисячі пасажирів. Такі лайнери зацікавлені в постійно пошуку співробітників, які б і забезпечували всі вищевикладені функції.

Більше про переваги роботи

  • Високий заробіток плюс економія грошей. Вирішення питань практично всіх витрат ляже на плечі роботодавця. Мова йде про житло, харчування, квитки на літаки, медичне обслуговування тощо.
  • Всі гроші, які ви заробите в морі не будуть обкладатися податком.
  • Можливість подорожувати по всьому світу безкоштовно.

Жодна інша робота не запропонує таких переваг і перспектив, як робота на пасажирському судні.

Ви мрієте про цікаву роботу і постійні подорожі? Нам є що вам запропонувати!

Оцініть переваги: кар'єра, захоплююча робота і подорож по світу. Більш вдалої комбінації і не придумати. Це робота часто захоплює настільки, що потім жити на суші стає важко.

Власники круїзних лайнерів зацікавлені в пошуку працівників на цілий рік. Їм потрібні співробітники комунікабельні і енергійні, які мають високу мотивацію. У пріоритеті ті, які знають іноземну мову (найчастіше англійська). Так має значення така якість як доброзичливість. Тривалість контракту становить 6-9 місяців, але зазвичай співробітникам, які добре себе зарекомендували, пропонують продовжити його.

На лайнер завжди потрібні співробітники, і штат можете поповнити ви!

Круїзні компанії України мають плинністю кадрів і це не дивлячись на привілеї для моряків і переваги. Це пов'язано з тим, що все ж таки більшість не розглядають таку роботу як постійну і розуміють, що заробити тут добре можна, але побудувати кар'єру - ні. Саме тому круїзні лайнери завжди шукають нові кадри і наймають працівників. Тут для кожної людини практично будь-якого фаху знайдеться місце. Не залежно від віку, національності та досвіду роботи - вас завжди раді бачити.

Вас цікавить лайнер в Одесі? Ви шукаєте роботу, де можна добре заробити і побачити світ? Заповнюйте анкету на сайті та приходьте на співбесіду. Час змінювати життя!