робота на корабліРобота на кораблі - це життя в постійній подорожі!

Якщо ви вирішили змінити своє життя, якщо ви зрозуміли, що гідні набагато більше, ніж заробітна плата в 200 у.о. на суші, якщо ви хочете побачити світ і робити це безкоштовно, то все це вам може запропонувати робота на пасажирському судні. Навіть якщо у вас немає морської освіти, якщо всі навколо вас говорять, що нічого не вийде, вирішувати вам: спробувати змінити своє життя чи потім шкодувати про втрачений шанс.

Крюїнгова компанія G.M.S. надає можливість працевлаштування в престижній морської компанії на пасажирські круїзні лайнери.

Робота на судні в Одесі відкриє перед вами безмежні можливості: ви опануєте однією або декількома іноземними мовами, отримаєте безцінний досвід роботи і документи, що цей досвід підтверджують, тому в подальшому ви зможете отримати хорошу роботу в будь-якій країні.

Якщо Вас цікавлять тільки надійні агентства, які дійсно допоможуть з працевлаштуванням, то ви прийшли за адресою. Ми впевнено говоримо, що робота на суднах в Одесі стане доступною для кожного, хто хоче її отримати. Навіть якщо ви не дуже добре говорите англійською, але прагнете цього. Якщо ви володієте гарними фізичними даними і у вас приємна зовнішність, якщо ви цілком адекватні і психічно стійкі. Ця робота створена для вас!

Круїзний лайнер - що це таке?

Це величезне місто, яке не просто створене для того, щоб перевозити людей з однієї точки в іншу. Не менш важливо - надати сервіс найвищого рівня, відповідати найвищим стандартам якості, відповідати світовим стандартам і бути гостинними.

Якщо говорити образно, то робочий процес на пасажирському круїзному лайнері схожий на роботу дуже великого і навіть, можна сказати, величезного готелю. Площа сучасних океанських лайнерів майже така, як територія готельного комплексу. Палуба лайнерів оснащується незліченною кількістю ресторанів, барів, кафе, басейнів, аквапарків, фітнес центрів, спа, магазинів і супермаркетів, казино і навіть тенісними кортами і футбольними полями. Це одна величезна плавуча курортна зона, оснащена відмінною інфраструктурою, яка потрібна для якісного і повноцінного образу. На одному лайнері може перебувати більше 3 тисяч чоловік одночасно. Саме тому стоїть гостра необхідність в фахівцях різноманітного напрямку.

Робота на круїзному лайнері: завжди відкриті вакансії

Круїзні компанії, особливо якщо ми говоримо про великі, постійно мають потребу в працівниках з усіх сфер послуг. Це актори і танцюристи, кухарі та помічники кухарів, продавці в магазини, покоївки, няні, фотографи і відеооператори, майстри манікюру, перукарі, візажисти, круп'є та багато інших фахівців, які роблять життя на лайнері, таким бездоганним і таким цікавим.

Чи все так радісно?

Якщо ви тільки робите перші кроки в пошуку такої роботу, то вам потрібно бути готовими до того, що життя на лайнері - це не так просто. Однак це захоплююче, цікаво і дуже добре оплачується. Якщо вас цікавить робота на кораблях, заповнюйте анкету на сайті прямо зараз і приходьте на співбесіду