вакансії моряків робота морякам одесаТе, що ми шукаємо - це відповідальність і професіоналізм. Якщо ви знайшли вакансії для моряків в Одесі, які вам стали цікаві, і ви розумієте, що підходите під зазначені критерії, заповнюйте анкету на сайті і чекайте запрошення на співбесіду. Наша крюїнгова компанія співпрацює з відомими круїзними компаніями, тому ми завжди пропонуємо гідні варіанти роботи, але шукаємо таких же гідних кандидатів.

Кожен, хто хоча б раз працював на круїзних лайнерах, знає, що це, безумовно, складна робота, але разом з тим дуже цікава. Одночасно з цим така робота передбачає постійні подорожі та високий заробіток. Ми підготували вакансії для моряків в Одесі, які будуть вам цікаві. Ніколи не буде зайвим розповісти про переваги роботи на пасажирських лайнерах і ми з задоволенням це зробимо.

Що хорошого обіцяє робота на круїзному лайнері?

 1. Ви будете подорожувати, причому абсолютно безкоштовно. Побачите екзотичні країни і побуваєте там, де мріють побувати люди з усього світу.
 2. Висока зарплата, плюс додатковий заробіток у вигляді чайових - це вагомий бонус.
 3. Незамінний досвід роботи. З ним знайти роботу на суші стане ще простіше.
 4. Постійне вдосконалення англійської мови та вивчення іншої мови.
 5. Кар'єрні сходи на судні.
 6. Комфортні умови для проживання.

Як завжди виглядають умови контракту?

Зазвичай укладається контракт на 6-10 місяців. Залежно від вакансії в Одесі для моряків, виплачується і зарплата. Зазвичай це відбувається раз на місяць, в доларах США і вона не обкладається податками. Деякі позиції вакансій передбачають отримання чайових або комісійні винагороди. Також компанією оплачується харчування та проживання.

Після того як пропрацюєте шість-десять місяців безперервно, вам буде надана відпустка терміном від шести до десяти тижнів, яка, однак, не оплачується.

Що дасть робота на пасажирському лайнері?

Перш за все, це, звичайно ж, матеріальна забезпеченість. Це перше, чому люди вирішують піти працювати на круїзний лайнер. На лайнері ви зможете завести корисні знайомства і зв'язки, які стануть в нагоді вам в майбутньому. Також важливо сказати про підвищення кваліфікації та професіоналізм. Ваше мислення стане європейським, і найголовніше, повернувшись, ви зможете здійснити свої заповітні мрії.

Якщо говорити коротко, то ви будете мати все: зв'язки, гроші і емоції.

Які найбільш популярні вакансії для моряків в Одесі:

 • кухарі;
 • кондитери;
 • офіціанти;
 • персонал для роботи з дітьми;
 • продавці в магазини Duty Free;
 • стюарди;
 • помічники стюардів;
 • капітани;
 • матроси;
 • інші фахівці.

Компанія G.M.S. - відоме в Одесі морське агентство, яке займається пошуком претендентів на круїзні судна. Ми допомагаємо зацікавленим претендентам знайти роботу в морі і вирішуємо питання з оформлення документів.

Список вакансій оновлюється регулярно, тому ви завжди можете отримати цікаву пропозицію і відправити анкету.