судновий механікВакансії для суднових механіків сьогодні є, мабуть, одними з найбільш популярних серед початківців фахівців морських професій. Пояснюється такий інтерес до даної вакансії тим, що існує перспектива подальшого кар'єрного росту, високий рівень заробітної плати, а також безцінний досвід роботи на відповідальній посаді на судні. На сайті globalmarine.com.ua представлений найбільший список актуальних вакансій на посаду суднових механіків на іноземні судна.

Судновий механік вакансія від «Global Marine Service »

Крюїнгова компанія «Global Marine Service» протягом тривалого періоду співпрацює з провідними іноземними судновласниками, які хочуть бачити у своєму штаті моряків-українців. Успішний найм людей з морськими спеціальностями на іноземні судна різного призначення для наших партнерів - місія «Global Marine Service». Саме тому, щоб забезпечити максимально комфортний пошук актуальних вакансій за всіма напрямками, ми щодня оновлюємо інформацію по вакансіях наших партнерів.

Enginecadet вакансії - робота для молодих українських моряків, яку найчастіше шукають. Звичайно, зарплата суднового механіка починається від 900 у.о., проте вона передбачає виконання великого обсягу обов'язків:

 

     ✔  Забезпечення належного функціонування машинної вахти;

     ✔  ✔ Відповідає за роботу енергетичної установки, стежить за належною експлуатацією, її безпекою;

     ✔  Згідно режиму несення вахт несе суднову вахту;

     ✔  Несе відповідальність за справність і правильну роботу гідроперевантажувачів, палубних механізмів, технічних засобів, корпусних конструкцій, своєчасне технічне обслуговування, усунення несправностей, ремонтні роботи;

     ✔  Є відповідальним за складання відомостей, інформації з технічних засобів (на вимогу наглядових органів).

 

Тому для кандидатів на вакансію суднового механіка особливі вимоги саме з професійної підготовки, наявності обов'язкових для роботи знань, умінь, наявного досвіду роботу.

Робота суднового механіка: як працевлаштуватися на іноземне судно?

«Global Marine Service» вже протягом 15 років успішно працевлаштовує українців на різні іноземні судна. Судновий механік є затребуваною вакансією як серед кандидатів на вакансію, так і серед роботодавців. Щоб отримати престижну роботу необхідно:

     1. Заповнити анкету на сайті globalmarine.com.ua.

     2. Після цього ми запросимо вас на співбесіду, на якій перевіримо професійні, особистісні характеристики, фізичну підготовку, професійні знання і знання іноземних мов.

     3. За результатами співбесіди ви підписуєте контракт з представником іноземного судновласника.

Щоб отримати престижну роботу своєї мрії на посаду суднового механіка, відправ нам анкету з даними і вже завтра ми запросимо тебе на співбесіду!

«Global Marine Service» - гід по працевлаштуванню за морськими професіями!