Піти в рейс без досвіду роботи і відразу отримати хорошу пропозицію

Тисячі майбутніх моряків щодня моніторять вакансії. Вони вже буквально бачать своє перспективне майбутнє і подумки витрачають перші отримані гроші. Але перед цим їм потрібно вирішити одне важливе питання: як піти в рейс без досвіду роботи? Чи може відсутність досвіду стати перешкодою на шляху до кар'єри?

Відразу хочемо наголосити, що отримати роботу досвідченим морякам значно простіше, ніж без наявності останнього. Роботодавці зацікавлені в професійних кадрах, які зможуть на всі 100% вирішити завдання. І в цьому випадку досвід відіграє ключову роль. Однак зарано відмовлятися від мрії. Навіть найдосвідченіші моряки колись йшли в рейс в перший раз, і в них були ж такі проблеми, як і у вас.

Допоможемо заощадити час - розповімо, як піти в рейс в перший раз

  • Нуль досвіду - нуль шансів отримати роботу? Міфи і вигадка про пошук роботи.
  • Доля дає шанс - хапайтеся за невелику можливість. Навіть якщо вона здається неперспективною
  • Як піти в перший рейс з Одеси без досвіду на НЕ морську спеціальність?
  • Вибір надійного крюінгу - реальний шанс потрапити на роботу новачку.

Не будьте такими прискіпливими до вакансій - рада №1

Не раз крюінгові компанії говорили молодим людям, щоб вони були не такими прискіпливими до вакансій. Звичайно, кожен другий потенційний моряк, натхненний своїм червоним дипломом, вірить в свій шарм і бачить себе, як мінімум, штурманом або навіть сами капітаном. Але реальність ставить на місце і каже: будьте не такими прискіпливими і погоджуйтеся на ту пропозицію, яка на перший погляд здалася нецікавою і навіть малоперспективною. Це гарний шанс ще раз подумати про свою кар'єру.

Що дасть перша робота? Так, можливо і швидше за все ви будете виконувати найскладнішу і брудну роботу за зовсім невисоку заробітну плату. Але, по-перше, це вже плюс один до досвіду, корисні знайомства і рекомендації.

піти в рейс перший разЩо допоможе знайти роботу? Демонструйте свої сильні сторони

  1. Відмінний англійська. Якщо ви мрієте про цікаві і вигідні пропозиції, перекривайте відсутність досвіду іншими перевагами. Наприклад, візьміться за англійську мову. Знання мови - це не менш важлива вимога, ніж досвід. Тим паче, що зараз мовних курсів для моряків більш ніж достатньо.
  2. Запишіться на навчально-тренажерні курси. Обрали спеціальність - шукайте курси, які допоможуть вам отримати гідний теоретичний досвід. Ми пам'ятаємо, що без теорії немає і практики.
  3. Візу потрібно зробити заздалегідь. У вас якраз є час, щоб відкрити візу США для моряків або багаторазовий Шенген. Ретельно перевірте свої документи і звірте їх зі списком, що вимагає судно або крюінговое агентство. Всі ваші документи повинні бути в порядку, з діючою датою, а персональні дані без помилок.

Виконавши хоча б ці три пункти, ви зможете підвищити свою конкурентоспроможність серед інших майбутніх моряків в очах потенційних роботодавців, навіть якщо у вас мало досвіду. Якщо ви покажете швидку готовність відправитися в рейс ось прямо «завтра», то зможете навіть обійти досвідчених моряків, у яких проблеми з документами.

Історії бувалих моряків доводять, що ґрунтовний підхід - це найкращий помічник знайти місце роботи, яке буде відповідати вашим вимогам.

Піти в перший рейс без досвіду не так складно

Щоб побудувати кар'єру моряка, потрібно обов'язково мати відповідну морську освіту. А щоб піти в рейс різноробочим, часто освіта не потрібна. Якщо ми говоримо про круїзні лайнери, робота яких вимагає не тільки морських фахівців, а й представників інших професій, без яких життя лайнера не була б таким зручним, цікавим і яскравим.

Мова йде про кухарів і помічників кухарів, перукарів, фотографів, покоївок, круп'є та інших спеціалістів. В даному випадку перевага будет у робітника із досвідом роботи, який значно легше отримати на суші. По-друге, мінімальне знання англійської мови дозволить отримати хорошу роботу на круїзному лайнері. Контракт триває близько 4 місяців при окладі - 2,5 тис. євро.

Шукаю роботу. Без досвіду. Куди звернутися?

Якщо у вас є родичі, знайомі та інші важливі для вас люди, які якось можуть допомогти влаштуватися на роботу - це прекрасно. Але ми працюємо за іншим принципом з тими, хто хоче знайти роботу через крюінгове агентство і починає це робити із заповнення анкети. Не лінуйтеся моніторити вакансії, бо ми точно знаємо, що ваша вакансія обов'язково вас знайде, як і ви її.

GMS - допомагаємо знайти роботу в морі. Реальні вакансії і перспективи.