Що приховує робота в море без досвіду

 

Бувалі моряки люблять пожартувати про роботу в морі. Так народжуються легенди, які мало мають спільного з реальністю. Про те, що насправді приховує робота в морі без досвіду в Україні і про найпоширеніші помилки, в наступній статті.

 

Стану моряком - ніколи не будуть ходити без роботи

 

Робота в морі за вакансіями без досвіду і з досвідом можлива тільки через підписання контракту. Після того як ви відпрацюєте визначений термін і отримаєте заробітну плату згідно з контрактом, вам потрібно чекати чергового запрошення в рейс. Жодна компанія не дає гарантію і не може обіцяти, що запросить вас підписати наступний контракт. Шанси у вас є, якщо в цьому ви себе добре зарекомендували, але і це не дає гарантію.

 

“Я стану мільйонером”

 

Не секрет, що високі заробітні плати - це перший мотив, щоб почати моніторити вакансії і шукати роботу в морі. Але чи не час зняти рожеві окуляри і зрозуміти, що до того моменту, коли ви будете отримувати тисячі доларів, потрібно пройти всі сходинки, укласти десятки контрактів, набратися досвіду і стати першокласним фахівцем. Це може зайняти років сім, а може і десять. Не забуваємо, що рівень вашого окладу також залежить від класу судна.

 

“Мені будуть давати зарплату навіть під час відпустки”

 

Вищевказану умову розглядають в контракті тільки невеликий відсоток компаній. Але приготуйтеся, що вас одного разу «вирвуть» з вашої відпустки. Тому про повноцінний відпочинок вам не доведеться думати.

 

“Безкоштовне навчання”

 

У морському середовищі ходять такі терміни, як спонсорське навчання, і, як правило, вони тлумачаться абсолютно неправильно. Спонсорська програма може і не припускати, що навчальний заклад повністю візьме на себе витрати. Швидше за все, мова йде про забезпечення місця на судні, щоб він пройшов плавпрактику.

 

Коли будете планувати скористатися такою можливістю, не забудьте ознайомитися детально з усіма умовами договору.

 

“Людям з поганим зором на судні робити нічого”

 

Навіть якщо ви не можете похвалитися хорошим зором, то це зовсім ще не означає, що ви можете попрощатися з кар'єрою моряка. Але є умови. Якщо ви плануєте в майбутньому стати офіцером, то майте на увазі, що гострота зору обох очей повинна становити 6/6.

 

 

робота в море“Після роботи моряком я швидко отримаю роботу на березі”

 

Кандидати з хорошим досвідом можуть розраховувати отримати навіть керівні посади. Це може бути другий механік або старший помічник капітана. Отримати ці посади можна, пропрацювавши в морі не менше 7-10 років. Але якщо ви вирішите піти ще на самому початку морської кар'єри, то шансів знайти хорошу роботу на березі не так вже й багато.

 

 

Правильна інформаційна підготовка до рейсу - запорука хорошого вибору роботи

 

Якщо у вас немає досвіду роботи, але ви хочете працювати в морі, не вірте чуткам. Просто ваша підготовка перед рейсом повинна бути більш ретельної. Не лінуйтеся вивчати форуми, спілкуватися з моряками і перевіряти інформацію.

 

Ніякі міфи не повинні вас відлякати від роботи в морі. Це не найпростіша праця, а складна і відповідальна робота. Тут є місце тільки тим, хто готовий жертвувати комфортом і розуміє, що його чекає довга розлука з близькими.