Українське морське агентство: в пошуках престижної професії моряка

Компанія G.M.S. - відоме морське агентство в Україні в Одесі, яке на даний момент допомогло тисячам моряків знайти гідну роботу в морі. Робота крюїнгових компаній рідко обмежується виключно роллю посередника. Не меншу роль відіграє інформаційна функція - хто як не ми знаємо відповіді на всі питання майбутніх моряків? Серед всіх аспектів морського життя більшість з них цікавить три питання:

  • Як влаштуватися на судно, яке працює під іноземним прапором?
  • Чи сумісні такі поняття, як робота і відпочинок;
  • Що чекає на березі?

Українське морське агентство

Ми відповімо на кожне з цих питань, що ще сильніше морально підготує вас до майбутньої роботи. І почнемо з того, як потрапити на іноземне судно. Перше, що вам потрібно зробити - записатися на курси англійської мови. Якщо ви знаєте німецьку - це теж прекрасно. Неможливо працювати під іноземним прапором, коли вам відверто заважатиме мовний бар'єр. Подумайте, адже вам доведеться проходити співбесіду з роботодавцем, спілкуватися з командою і пасажирами якщо цікавлять вакансії на пасажирський лайнер).

Друге, що наблизить вас до мрії - це досвід. Чим більше у вас досвіду за душею, тим реальніше шанси отримати роботу з високим окладом. Якщо досвіду немає, то будьте готові до того, що спочатку вам доведеться виконувати складну й виснажливу роботу. Якщо знову ж ми говоримо про круїзний лайнер, то тут досвід роботи (рекомендації) також дуже важливі.

Робота та відпочинок: як поєднати це в професії моряка

Моряк - це скоріше не професія, а спосіб життя, або хобі, яке високо оплачується (принаймні, про це мріють всі). Коли молодий фахівець потрапляє на судно, одночасно він потрапляє в залежність. Але перш ніж ви станете рахувати країни і заробіток, подумайте, від чого ви відмовляєтеся.

  • Труднощі в спілкуванні. Не рідкісні випадки, коли в екіпажі тільки ви говорите рідною мовою. До того ж не завжди є можливість вийти на зв'язок з рідними, здзвонитися, поспілкуватися по скайпу або по електронній пошті.
  • Постійні будні. На судні немає такого поняття, як вихідні дні і свята. Та й графіка теж немає.
  • Не завжди комфортні умови. Приготуйтеся до знаходження в обмеженому просторі, постійної і часто сильної хитавиці, у високому рівні шуму, зміні поясів. Зрозуміло, що для роботи в морі потрібно похвалитися більш ніж хорошим здоров'ям.
  • Психологічна сторона питання. Три, шість, дев'ять місяців далеко від близьких, та й просто людей, незмінно накладе свій відбиток. І так з перервами кожен рейс.

Що чекає на березі в чужій країні?

Коли корабель швартується, а найчастіше це трапляється в нічний час, то у моряка є час на відвідування берегу. Але тут варто бути обережними, адже навколо суднів постійно шастають любителі легкої наживи. Не завжди можна покластися на місцеву поліцію, яка зазвичай не надто охоче захищає інтереси іноземців.

Піратство і викрадення людей - це часта практика. І не дивлячись на велику загрозу, видавати зброю команді ніхто не дозволяв. Пам'ятаємо про всякі екзотичні захворювання, типу малярії. Місцевим вона не страшна, а ось для людей з чужих країн і іншим імунітетом така небезпека чекає завжди.

Що чекає на рідному березі?

Моряк вже з першого рейсу повертається іншою людиною. У нього пропадає прихильність до будинку, близьких людей, стираються територіальні межі і він вважає, що став громадянином світу і для життя може вибрати будь-яку країну. Багато хто так і робить, забирають сім'ї і переїжджають в абсолютно новий світ. Не завжди на суші моряка чекають ті, хто обіцяв чекати. Тому їм доводиться заново адаптуватися на батьківщині. І найчастіше результатом стає самотність. І парадокс у тому, що буквально через якийсь час моряк знову мріє про море.

Українське морське агентство G.M.S допоможе вам знайти гідну роботу і підготуватися до рейсу

Багато в чому життя моряка складається від того, під яким прапором він пішов у свій перший (другий і двадцятий) рейс. Правильна підготовка, в тому числі і психологічна, дозволить йому швидко адаптуватися, завести друзів, пройти всі випробування і стати справжнім морським вовком.

  • Шукаєте цікаву роботу в морі?
  • Вам важливо отримати роботу на іноземному лайнері?
  • Хочете отримувати солідний дохід?

Ми чекаємо вашу заповнену анкету. Наше морське агентство представляє відомі судноплавні компанії, які завжди зацікавлені в професійних працівниках. Перегляньте список вакансій, оцініть свої перспективи і заповнюйте анкету. Найближчим часом ми зв'яжемося з вами, і запросимо на співбесіду.

Отримати роботу в морі з хорошим окладом і перспективою кар'єрного росту самостійно - практично нереально. Але це цілком можливо, якщо заручитися підтримкою крюїнгової компанії.

Заповніть анкету - змініть своє життя прямо зараз!