Ми пропонуємо роботу, яка вас точно зацікавить! Сотні вакансій, десятки перспективних роботодавців, тисячі успішних співбесід - Global Marine Service - це ваша путівка в забезпечене життя. Прочитавши наші пропозиції до кінця, вам обов'язково захочеться заповнити заявку або подзвонити нам, тому що таку пропозицію втрачати не можна!

 

Персонал на лайнері працює по 8-10 годин на день і отримує зарплату в місяць від $ 1000 плюс чайові. Контракт укладається мінімум на 5 місяців, а це більше 5 000 у.о. Де і за скільки ви зможете заробити таку суму, залишаючись в місті?

 

Робота на кораблі. Вакансії, які відкривають великі перспективи для цікавого і забезпеченого життя!

Робота на круїзних суднах Відкладіть в сторону оголошення в друкованій періодиці, видаліть свій аккаунт на сайті роботодавців - ви гідні більшого! Робота на суднах для вас сьогодні стає більш реальною, ніж робота на суші.

Успіх співпраці з Global Marine Service дуже простий:

  • Відкриваєте розділ «робота на круїзному лайнері вакансії»;
  • Приходите на співбесіду;
  • Отримуєте роботу на лайнері.

Як ви бачите, знайти хорошу роботу на круїзних пасажирських суднах набагато простіше, ніж ви думали і вже точно реальніше, ніж у вашому місті.

Робота на круїзних суднах і робота на пасажирських суднах - це престижне і прибуткове заняття! Ви зможете побувати в дивних місцях, вдосконалити свою іноземну мову і гідно заробити! Що для цього потрібно?

Просто зателефонувати нам по телефону і записатися на співбесіду, і вважайте, що ви вже отримали відмінну роботу на круїзних суднах і роботу на пасажирських суднах. Ми надамо вам всю необхідну інформацію, яка переконає вас у правильності вашого вибору.

 Залучаємо фактами - переконуємо цифрами

  1. Завжди актуально близько 50-ти вакансій. В останні кілька років індустрія морських круїзів розвивається все стрімкіше, розширюються мережі маршрутів, а судна стають все більш комфортабельними і місткими. В результаті постійно зростає потреба в обслуговуючому персоналі.
  2. Вивчення декількох мов. Робота на лайнерах має передбачає постійне спілкування, з командою і відпочиваючими. Постійне спілкування з колегами і відпочиваючими дозволить вам вдосконалити іноземну мову і навіть кілька. Така практика нікому не завадить!
  3. Зарплата від 100 у.о.  Кожен роботодавець пропонує свої ціни за оплату вашої роботи на лайнерах, але ви можете бути впевненими, що озвучена сума переконає вас у тому, що пора вирушати в круїз.

 Ми пропонуємо в роботі на круїзному лайнері вакансії такого типу: офіціанти, бармени, бортпровідники, помічники офіціантів, барменів і провідників, аніматори, покоївки, кухарі та багато інших. Ви повинні розуміти, що в роботі на кораблі вакансії постійно змінюються і розширюються, тому ви швидко знайдете для себе відповідний варіант.

 Роботодавців точно зацікавить ваша кандидатура, якщо ви:

  1. Чоловік або жінка віком від 18 до 50-ти років;
  2. Володієте англійською, німецькою або французькою мовою;
  3. Хочете отримати цікаву роботу і високий оклад.

Ми вже підготували для вас цікаві, по роботі на кораблі круїзному лайнері, вакансії і вже готові передати ваше резюме зацікавленим роботодавцям. Global Marine Service - це не просто пошук роботи, це відмінна можливість знайти заняття до душі і отримати фінансову стабільність.

 Телефонуйте нам! Наша пропозиція вже зацікавила тисячу претендентів, але вона дістанеться саме вам!