Робота кухарем на кораблі: коли мрії стають реальністю

Хороший кок на судні - це важлива людина. Робота кухарем на кораблі полягає не тільки в приготуванні сніданків, обідів і вечерь. Кок відповідає за травну систему всього великого корабля. Тому цю професію ніяк не можна назвати дуже простою: вона складна і вимагає витривалості і знань. Якщо ви готові кинути виклик морю і камбузу, ми допоможемо вам знайти гідну роботу.

 кухар на корабліВідповіді на всі питання, які цікавлять майбутніх коків:

 • У чому полягає особливість роботи кока?
 • Про які нюанси потрібно знати?
 • Хто може працювати на морі коком?
 • Яким вимогам потрібно відповідати?
 • Які зарплати у кухарів?
 • Як знайти роботу мрії?

Що особливого в роботі кока? Чи так це легко, як може здатися на перший погляд?

Завдання кока - нагодувати моряків смачними і корисними сніданками, обідами і вечерями. Кожен член екіпажу повинен отримувати повноцінне харчування, щоб мати сили виконувати свою роботу. Якщо моряк буде себе погано почувати або захворіє, завдання кока - приготувати лікувальне харчування за певною дієті, яке допоможе швидше відновити сили.

Ви точно не знали наступних нюансів

Режим харчування завжди підпорядковується режиму роботи судна. Як правило, він досить складний і може змінюватися в залежності від навантажувальних робіт, стоянки на морі, шторму та інших нюансів. Не забуваємо про асортимент страв: він не повинен поступатися хорошому ресторану на суші.

Готування страв - це не єдине завдання кухаря на кораблі. Крім цього на ньому лежить первинна обробка продуктів, підготовка заготовок, тіста, випічки хліба, обслуговування кухонної техніки, і, звичайно ж, харчування членів екіпажу корабля і пасажирів.

Кому підходить робота кухарем на кораблі?

Як кажуть, робота кухарем на кораблі відгуки, професія кока пов'язана з колосальними навантаженнями, якщо порівнювати з роботою на суші, тому сюди більше підходять чоловіки, ніж жінки. Хоча не будемо приховувати, що є жінки, які відмінно виконують цю непросту роботу на відмінно.

Чому обирають роботу в море коком? Любов до кулінарії і романтика в море - це, звичайно, важливі причини, чому наші співвітчизники хочуть отримати місце кухаря на кораблі. Але ми пам'ятаємо про високі заробітні плати.

Скільки платять кухарю на суші?

Скільки готові запропонувати кухарю за роботу в ресторанах? Залежно від типу і масштабу ресторану заробітна плата становить від 4-х до 10-ти тисяч грн. Як для нашої країни, це не погано, але і не добре. Особливо якщо промоніторити зарплати коків на кораблі.

Зарплата в морі - підрахуємо майбутній куш

Заробітна плата кока за місяць становить від 1000 до 1500 доларів в місяць. Рейс зазвичай триває мінімум три місяці, тому загальну суму порахувати не складно і навіть приємно. Зрозуміло, що мало де в Україні вам, навіть дуже хорошому фахівцю, можуть запропонувати такі гроші. Тому годі моніторити вакансії: час знайти гідну роботу з гідним окладом.

А ви зможете стати коком на судні? Нижче ми наводимо вимоги до майбутніх співробітників, яким вони повинні відповідати. Попереджаємо, що їх багато, але про це важливо знати заздалегідь.

Які вимоги до майбутнього співробітника?

 • Освіта кухаря - обов'язково;
 • Знання іноземних мов (англійська або німецька);
 • Досвід роботи;
 • Знання рецептур приготування і технологій виробництва страв;
 • Досвід сервіровки страв кухонь різних національностей;
 • Розуміння послідовності технологічних операцій;
 • Чітке дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил;
 • Приязність та комунікабельність;
 • Гарна фізична форма;
 • Уміння і бажання працювати в команді;
 • Дотримання вимог компанії, в якій працюєте.

«Я підходжу за всіма пунктами! Як мені знайти високооплачувану роботу в морі кухарем?»

Ось тут і починається цікаве. Тому що знайти гідне місце не просто. Куди звернутися: до знайомих, родичів чи шукати роботу через інтернет? Який варіант виявиться правильним і можна вже готувати документи і пакувати валізи?

Це питання вирішується дуже просто: треба заручитися підтримкою перевіреного крюінгового агентства. Це найшвидший спосіб отримати роботу мрії.

«Чи зможу я працювати кухарем в морі?» Кухар на кораблі робота: від мрії до реалізації

На це питання зможете відповісти тільки вже після перших днів рейсів. Якщо у вас є мета і бажання розвиватися, якщо ви розумієте, що заслуговуєте більшого і при цьому ще добре і смачно готуєте - ваша вакансія обов'язково вас знайде. Ми допоможемо вам змінити ваше життя на краще!